Inne nazwy snu:

bielizna sennik, sen o bieliźnie, majtki sennik

darmowy sennik Sen o kupowaniu bielizny

Bielizna we śnie ma kilka ciekawych i interesujących znaczeń. Podobnie jak inne sny, tak i sen o bieliźnie należy rozpatrywać w kontekście kilku znaczeń, należy zwrócić uwagę na otaczające szczegóły, całe otoczenie i sytuację, w jakiej ten sen występuje. Dość istotne znaczenie senniki przypisują samej barwie bielizny, jaka pojawiła się w marzeniu sennym. 
  • Można więc sprawdzić, co senniki przypisują poszczególnym kolorom bielizny, i tak, biały kolor bielizny oznacza zadowolenie z obecnej sytuacji życiowej, także w sferze cielesności i uczuć, pokazuje, że śniąca osoba akceptuje samą siebie, jest zadowolona ze swojego wyglądu. Czarny kolor zapowiada rozstanie i żałobę, widok kolorowej bielizny jest odzwierciedleniem chęci śniącego na wprowadzenie zmian w swoim życiu, czerwień bielizny, widziana we śnie to wyraz namiętności w związku.
  • Dobrym znakiem jest również wywieszanie upranej bielizny, ta sytuacja zapowiada powodzenie i dobry czas w najbliższej przyszłości, składanie, i układanie bielizny to znak szczęścia w miłości.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Urraca
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.


x