Inne nazwy snu:

sen o bramie, przechodzenie przez bramę

Brama jest kolejnym z motywów sennych, który należy rozpatrywać w kontekście całego snu, w zależności od sytuacji, w jakiej się pojawia.
darmowy sennik Sen o bramie

  • Zamknięta brama widziana we śnie to zapowiedź kłopotów i problemów, z jakimi będzie musiał radzić sobie śniący. Widok zamkniętej bramy to również zapowiedź, sugestia, by śniący poświęcił więcej energii w wykonywane czynności.
  • Otwieranie bramy we śnie jest zapowiedzią nadchodzącego sukcesu, to zatem dobry czas na zmiany, podejmowanie ważnych decyzji, także tych dotyczących życia zawodowego, być może nadszedł odpowiedni czas na zmianę pracy.
Jakie jeszcze ma znaczenie sen o bramie, na które warto zwrócić uwagę?
  • Jeżeli śniący śni, że nie może przejść przez bramę, to dla niego znak, że powinien uważać na obce osoby, które nie zawsze mogą mieć dobre intencje w stosunku do śniącego. Wąska brama to zapowiedź sukcesów w prowadzonych interesach i przedsięwzięciach, to także zapowiedź dobrych przyjaciół, którymi będzie otaczał się śniacy.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Halina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

Twoje imię: adaś
Dodano: 1.03
0
0

we śnie widziałam zamknięta bramę, nie dało się jej ruszyć ani przejść w żaden sposób. Mam ostatnio trochę problemów, ale mam nadzieję, że uda mi się z tego wyjść, chociaż znaczenie snu mówi coś innego...

Twoje imię: Julek
Dodano: 28.02
0
0

Same kłopoty i problemy mam ostatnio i jeszcze ta zamknięta brama we śnie...

Twoje imię: ~hana
Dodano: 26.02
0
0

śniło mi się, że stałam przed wielką bramą i próbowałam ją otworzyć. Interpretacja snu jest świetną motywacją :)

Twoje imię: ~luigi
Dodano: 15.10
0
0

Sen który mi się przyśnił z zamkniętą bramą nie wróży nic dobrego :(


x