darmowy sennik Sen o ataku myszy

Kiedy twój sen opowiadał o ataku myszy, to oczekuj sporo konfliktów i zmartwień. 
 
Zazwyczaj sny o myszy ostrzegają przed nadmiernym wyczerpaniem organizmu. Jeśli w swym śnie łapiemy myszy, to dobrze obraliśmy życiową drogę. Zabicie myszy wróży natomiast osiągnięcie sukcesu, pokonanie szkodliwych i dokuczających nam wrogów. Mysz w pułapce to bardzo dobry znak dla śniącego, bo zapowiada pomyślne załatwienie długo ciągnącej się sprawy.
 
Białe myszy często zapowiadają małżeństwo, a dla osób w zalegalizowanym związku niepotrzebne troski, martwienie się na zapas. Szare myszki symbolizują ubóstwo. Sen o przestraszonej szarej myszce może na przykład przydarzyć się osobie zakompleksionej, która potrzebuje pomocy lub opieki innych. Dla ludzi niezauważalnych sen ten jest znakiem do podjęcia odważniejszej decyzji, bo inaczej całe życie pozostaną w cieniu innych. Piszczące albo chrobocące myszy ostrzegają przed złodziejem lub oszustem.
 
Stado myszy nawiedzające nasz sen to znak, że czekają nas trudne czasy. Natomiast Myszka Miki obecna w naszym śnie to najpewniej symbol dziecięcej zabawy, jakiej oddamy się w najbliższym czasie. Czasami może to być aluzja do infantylnego charakteru śniącego, jego naiwności oraz niedojrzałości. Jeśli śni ci się mysz komputerowa, to prawdopodobnie za dużo czasu spędzasz przed monitorem. Jeżeli natomiast przyśniło ci się, że kot złapał mysz, to czeka cię uznanie i szacunek.
 
Myszy i szczury jednocześnie obecne w twym śnie zwiastują pojawienie się konkurenta w walce o serce twej wybranki. Sen, w którym mysz ucieka przed kotem jest zapowiedzią kłopotów miłosnych. Jeżeli zaś kobieta widzi mysz we własnych ubraniach, to musi wystrzegać się skandali z jej udziałem. Sen, w którym jemy mysz lub oglądamy, jak ktoś ją konsumuje odzwierciedla rosnące w nas poczucie winy. Jeżeli natomiast oglądamy mysz, która coś spożywa, to ktoś pragnie zakłócić harmonię naszego życia. Biegnąca mysz ostrzega przed złym stanem fizycznym organizmu, a mysz brązowa obecna w naszych snach zapowiada poczucie stabilizacji.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Anna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.07
0
0

Sennik bardzo fajny, dużo ciekawie napisanych opisów snów

Twoje imię: Sabinka
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.

Twoje imię: pani
Dodano: 1.03
0
0

znalazłam stado małych myszy we śnie, ale nie byłam przerażona tym znaleziskiem. Jednak znaczenie snu delikatnie mnie zmroziło

Twoje imię: ~laik
Dodano: 26.02
0
0

Okropny sen, nienawidzę myszy...

Twoje imię: ~DagMara
Dodano: 1.12
0
0

Śniło mi się że mam myszy w domu, zjadły wszystkie moje zapasy na zimę. To był ohydny sen :(


x