darmowy sennik Sen o aptece

Sen o aptece dotyczy zazwyczaj spraw majątkowych, ale również może on być także wróżbą zawarcia małżeństwa. Nie ma on nic wspólnego z chorobami, co kojarzy się najpierw po ujrzeniu we śnie apteki. Według sennika apteka symbolizuje również nadmierne zaufanie, które okazujemy zwłaszcza bliskim osobom. Kiedy apteka śni nam się gdy jesteśmy chorzy, jest ona zwiastunem szybkiego powrotu do zdrowia. Znaczenie snu apteka to też odnalezienie recepty na jakieś problemy czy po prostu szczęśliwe życie. 

Jeśli w śnie jesteśmy w aptece, czeka nas powodzenie zawodowe. Kiedy kupujemy w niej lekarstwa, możemy łatwo wpaść teraz w tarapaty, więc warto się pilnować i mieć na baczności. Rozmowa z aptekarzem symbolizuje możliwe kłopoty ze zdrowiem. Kiedy stoimy w kolejce w aptece, ominą nas kłopoty. Wykupywanie recepty oznacza lekarstwo na troski. Teraz los podsunie Ci rozwiązanie wszelkich problemów. Jeśli widzisz aptekę z zewnątrz, czeka Cię szybki ślub z kimś bardzo wpływowym. Jeżeli we śnie sam jesteś aptekarzem, musisz przygotować się na spore poświęcenia, jeśli chcesz osiągnąć sukces. Podane nam we śnie lekarstwa wróżą zaś rozwiązanie problemów bez naszego działania. Wszystko się ułoży, musimy tylko poczekać. 

Wchodzenie do apteki oznacza traty finansowe, a kupowanie w niej to symbol braku zaufania do ludzi. Przebywanie w aptece to znak, że musisz teraz uważać na swoich wrogów, ponieważ mogą Ci poważnie zagrażać. Jeśli we śnie mamy zamiar udać się do apteki, na jawie jesteśmy niezależni i samodzielni, nie dajemy nawet szansy sobie pomóc. Z jednej strony jest to dobra cecha, bo sam radzisz sobie z problemami, ale z drugiej może narazić Cię na ciągłe napięcie i stres związany z samodzielnym podejmowaniem decyzji. 

Praca w aptece wróży dobre zatrudnienie. Patrzenie na nią oznacza pragnienie czegoś, co w końcu otrzymamy. Kupowanie w niej to trzymanie się dobrej idei, idziesz teraz w dobrym kierunku. 

Aptekarz- kiedy widzimy aptekarza we śnie, oznacza to, że ktoś może nam coś podarować. Jest to jednak również oznaka nieporozumienia i konfliktów z drugą osobą. 

Recepta otrzymana od lekarza symbolizuje nas strach przed chorobami. Powinniśmy się opanować i zacząć cieszyć życiem zamiast ciągle zamartwiać o swój stan zdrowia. Jeśli to my ją wypisujemy, pomożemy komuś, za co będzie nam on wdzięczny. Jeżeli ją wykupujemy w aptece, niebawem nasze problemy miną. Jej czytanie oznacza nieprzyjemne wiadomości.

Leki- ich widzenie we śnie oznacza, że męczy Cię jakaś dolegliwość i w końcu należy ją skonsultować z lekarzem zamiast się martwić. Kiedy we śnie bierzemy lekarstwa, czeka nas lepsze samopoczucie. Ich przedawkowanie zwiastuje zaś pragnienie jak najszybszego wyjścia z trudnej sytuacji. 

Tabletki oznaczają we śnie dobrą passę, mobilizację i przypływ energii. Teraz uda Ci się zrealizować wszelkie plany. Ich połykanie wróży pomyślne zakończenie istotnych dla Ciebie spraw.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Ula
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Lubię czytać senniki.

Twoje imię: Ja34
Dodano: 1.03
0
0

przyśniło mi się mnóstwo tabletek, które wysypywały się z mojej torebki. Nie lubię zażywać tabletek, ale sen o tabletkach, a w zasadzie jego interpretacja pozytywnie mnie motywuje

Twoje imię: ~anP
Dodano: 26.02
0
0

zawarcie małżeństwa...bardzo podoba mi się ta interpretacja ;)

Twoje imię: ~damianek1
Dodano: 15.10
0
0

W moim ostatnim śnie widziałem różne leki, powinienem pójść do lekarza.

Twoje imię: ~iwona
Dodano: 1.12
0
0

we śnie byłam w aptece i kupowałam bardzo dużo leków dla mojej babci. Aż zabrakło mi pieniędzy, a zostało jeszcze dużo recept i bałam się że babcia umrze bo nie bedzie miała tych wszystkich leków


x