darmowy sennik Sen o zdradzie żony

Sen o zdradzie żony jest dla mężczyzny symbolem utraty honoru, zakorzenionego w nim lęku związanego z oddaniem swojej wolności innej osobie. Musi on przezwyciężyć w sobie pewną barierę, by cieszyć się w pełni tworzoną relacją, a nie traktować ją jako formę więzienia. Według sennika zdrada żony z przyjacielem najczęściej pojawia się w męskich snach. Podważa ona nie tylko miłość, ale też przyjaźń, więc kryją się za nią głębokie uczucia. Sen przydarza się osobom zakompleksionym, z niskim poczuciem własnej wartości. Często tworzą oni związek z dominującą partnerką i jej utrata wiąże się z poczuciem samotności, jak i bezradności. 

Znaczenie snu zdrada żony to również zapowiedź sukcesu, więc nie należy całkowicie rozpatrywać go w negatywnych aspektach. Wkrótce może Ci się udać rozwiązać problem, który od dawna Cię nurtował i nie pozwalał on skupić się na niczym innym. Takie samo znaczenie może mieć sen o zdradzie męża. Poza tym symbolizuje on brak pewności siebie kobiety oraz jej poczucia własnej atrakcyjności. Zwłaszcza kiedy sen się powtarza, może on wskazywać na niepewność co do wierności partnera i może być wskazówką do sprawdzenia swoich obaw. Sen o zdradzie męża pojawia się także u świeżo upieczonych mężatek, które wyniosły swój uraz z dzieciństwa i nie maja pełnego zaufania do partnera np.: ich matkę zdradzał ojciec. 

Zdrada widziana w snach oznacza również, ze czujemy się nieszanowani przez innych i rozczarowani nasza obecna sytuacja życiową. Kiedy kogoś zdradzamy, czekają nas poważne kłopoty, w które się wplączemy ze swojej winy. Jeśli to ktoś nas zdradza, przezwyciężymy niedługo trudności, które stoją nam na drodze. Planowanie zdrady we śnie wiąże się z wrogami, którzy chcą nas pozbawić majątku. Musimy teraz być bardzo ostrożni i nie ufać zbyt pochopnie ludziom. Jeśli we śnie ktoś nas nazywa zdrajcą lub oskarża o zdradę, czekają nas złudne przyjemności, które tak naprawdę skrywają duże problemy.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Sylwek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Uwielbiam senniki.


x