Inne nazwy snu:

sen o wszy, sen o wszy we włosach, sen o wszy na głowie

Co do zasady wszy kojarzą się nam z czymś ohydnym i brzydkim. Nie ma chyba żadnej osoby, która pałałaby sympatią do tych stworzeń. Jako temat przewodni naszych snów mają następujące znaczenia: frustracja, wyrzuty sumienia, irytacja, strach, poczucie winy, brudne emocje, pragnienie trzymania czegoś lub kogoś na dystans. Jakie znaczenia kryją się w śnie o zabijaniu wszy?
darmowy sennik Sen o zabijaniu wszy

Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Istnieje kilka znaczeń snu, w którym dochodzi do zabijania wszy. Pozbędziesz się ciężaru wracających do Ciebie wspomnień lub wydarzeń, które nie są dla Ciebie przyjemne. Sytuacja życiowa może zmusić Cię do spełnienia jakieś nieprzyjemnego obowiązku. Ponadto w grę wchodzi też pożegnanie okresowych kłopotów zdrowotnych oraz innych zmartwień.
  • Należy zwrócić uwagę na sen, w którym dochodzi do prób pozbycia się wszy poprzez ich destrukcję. Dziwnym trafem wplątasz się w akieś bezsensowne wydarzenia i tym sposobem stracisz swój cenny czas. Alternatywnie ten motyw senny może świadczyć o tym, że niebawem czeka Cię polepszenie sytuacji życiowej.
  • Jeżeli w Twoim śnie próbujesz bez powodzenia pozbyć się wszy, najprawdopodobniej masz w swojej rzeczywistości jakiś czynnik, którego pragniesz się pozbyć, aby żyło Ci się lepiej.
  • Jeżeli śnisz o zabiciu bądź otruciu wszy, nie ma dla Ciebie pozytywnych wieści. Symbol ten oznacza stratę, z którą dane będzie Ci odczuć po śmierci bliskiego albo innej osoby, którą znasz.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Wszytkie dane zostały exportowane do pliku!
Twoje imię: Znawca
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.

Twoje imię: Patryk
Dodano: 28.11
0
0

Uwielbiam senniki.

Twoje imię: ~wadi*
Dodano: 26.02
0
0

To był straszny sen...te wszy były wszędzie i nie mogłam sie ich pozbyć. Koszmar!!!


x