darmowy sennik Sen o rodzeniu

Urodzenie dziecka nawet we śnie jeżeli jest bezproblemowy oznacza szczęście i zadowolenie z życia. Ogólnie to symbolizuje nowe kierunki, zmiany i decyzje w życiu. Jeżeli ktoś interpretuje taki sen negatywnie to zapowiedz nieszczęść i licznych problemów. 

Osoby żyjące w stresie i mające wielką presję ze strony pracy gdzie pojawiają się nowe projekty i ich szybki czas realizacji często mogą śnić o wczesnym urodzeniu dziecka. Właśnie w ten sposób interpretuje się strach i oby przed niepowodzeniem i porażką.

Sen o urodzeniu dziecka przez osoby które bardzo się starają o to rzeczywistości to interpretacja dosłowna. Niestety to wiąże się z wielkim stresem. Osoba za bardzo myśli nad tym tematem i nawet śni o nim. Może to sprawić odwrotne działanie niż są oczekiwane i takie nieustanne myślenie i martwienie się sprawi trudności w posiadaniu potomstwa.

Oczywiście nie można pominąć kobiety w ciąży. Dla nich sny o urodzenie dziecka są częste i bardzo wpływają na samopoczucie kobiety. Największą obawą to choroba lub śmierć dziecka. Dlatego też ciężarne kobiety śnią o urodzeniu chorego lub martwego dziecka. Lek w rzeczywistości tak się objawia w podświadomości.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Mummy
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 21.01
0
0

Śniło mi się, że urodziłam dziś w nocy. Na szczęście to tylko sen. Jestem w 9 miesiącu ciąży.

Twoje imię: Natalia
Dodano: 28.11
0
0

Uwielbiam senniki.


x