darmowy sennik Sen o chowaniu się

Według sennika chować się we śnie można w wielu miejscach i w różnych sytuacjach i od tego właśnie zależy interpretacja danego snu.

Sen o chowaniu się przed kimś to wyraźny sygnał, że przez swój bardzo niemoralny czyn czujesz się źle. Zdajesz sobie sprawę, że to co zrobiłeś było nieodpowiednie. Czas więc wziąć odpowiedzialność za popełnione czyny.

Chować się w szafie to znak, że w najbliższym czasie czeka nas sporo rozczarowań. Chować się w domu to natomiast sygnał, że nie możesz znaleźć dla siebie odpowiedniego miejsca i nigdzie nie czujesz się bezpiecznie.

Jeżeli we śnie chowasz się przed złem to jest to sen ostrzegawczy – grozi ci poważne niebezpieczeństwo. Z kolei chować się ze strachu to symbol ograniczeń. Jest w realnym życiu coś, co wyraźnie ogranicza cię w wielu aspektach życia. Warto dowiedzieć się co to jest i zwalczyć to.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Magda
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ciekawe te senniki.

Twoje imię: Hania
Dodano: 27.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

Twoje imię: justa
Dodano: 1.03
0
0

Przyśniła mi się zabawa w chowanego w moim rodzinnym domu. Próbowałam się gdzieś schować, ale nie mogłam znaleźć odpowiedniego miejsca. Tak jest też w życiu...ciągle szukam swojego miejsca. Znaczenie snu idealnie do mnie pasuje

Twoje imię: ankaSz
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, ze próbowałam się gdzieś schować, ale nie wiem do końca czy przed kimś, czy przed czymś. Bardzo dziwny sen


x