Inne nazwy snu:

Sen o jedzeniu czekolady, jedzenie czekolady we śnie

Sen o czekoladzie ma ciekawe znaczenie. Czekolada we śnie oznacza przede wszystkim pokusę, pokazuje, że śniąca osoba może mieć ciekawe, interesujące propozycje, nad przyjęciem których będzie się poważnie zastanawiał.
darmowy sennik Sen o czekoladzie

  • Delektowanie się czekoladą zapowiada miłe, interesująca chwile, które uprzyjemnią monotonię codzienności. Będą dla śniącej osoby możliwością na poprawę humoru. Przyniosą przyjemne chwile, które na długi czas mogą zapaść w pamięci śniącej osoby.
  • Pojawienie się we śnie czekoladowych lodów to bardzo ciekawy symbol. Lody czekoladowe we śnie to oznaka jakiegoś dylematu, niepewnej sytuacji, którą trzeba będzie rozwiązać i zdecydować się na daną decyzję, konkretny wybór. To sytuacja, która pokaże stopień zdecydowania i pewności siebie śniącej osoby. Jeśli śniący w swoim śnie przygotowuje czekoladę, to ta sytuacja pokazuje, że poradzi on sobie z rozwiązaniem problemów, nie będzie potrzebował pomocy i porady innych. Widać w takiej sytuacji, że śniący jest samodzielny w swoich wyborach i decyzjach.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Ronie
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Sprawdza się!

Twoje imię: szara
Dodano: 1.03
0
0

czekolada zawsze poprawia mi humor. We śnie delektowałam się czekoladą w gronie przyjaciół. To taki pozytywny obraz i uczucie oby w rzeczywistości miał pozytywne znaczenie

Twoje imię: koteK
Dodano: 28.02
0
0

Uwielbiam czekoladę...we śnie zajadałam się moją ulubioną mleczną czekoladą. cieszę się, że to dobry znak

Twoje imię: ~MAJA
Dodano: 15.10
0
0

Bardzo lubię czekoladę i we śnie jest równie dobra :)

Twoje imię: ~omega
Dodano: 1.12
0
0

ostatni często śni mi się czekolada, czekam zatem na te interesujące propozycje :D


x