darmowy sennik Sen o pluciu krwią

Sen o pluciu krwią oznacza wysoką aktywność fizyczną, której teraz się podejmiesz. Według sennika plucie krwią jest także powiązane z naszą troską o innych ludzi. Możemy przez nią nawet zaniedbać swoje sprawy. Znaczenie snu plucie krwią obejmuje także przewlekłą chorobę, która może Ci teraz grozić. Powinieneś się jak najszybciej zbadać żeby wykluczyć kłopoty ze zdrowiem. Być może uda Ci się zatrzymać postępowanie choroby albo wykryć ją we wczesnym stadium.

Jeśli podczas snu wymiotujesz krwią, pozbędziesz się teraz wszelkich nieczystości. Czeka Cię zmiana na lepsze i oczyszczenie umysłu. 

Picie krwi we śnie zapowiada przypływ nowych sił, dobre zdrowie oraz powodzenie w interesach.

Krwotok jest symbolem utraty energii tego, u kogo się pojawi. Kiedy widzisz czyjś krwotok, nie udzielaj tej osobie pożyczek, bo możesz już nie odzyskać pieniędzy. Jeśli nie możemy zatamować lecącej krwi, czeka nas przewlekła osoba. Dla zakochanych krwotok wróży zdradę ukochanego. W rodzinie jest on symbolem sporów i kłótni. Dla handlowców krwotok zwiastuje straty w interesach. 

Krew ogólnie jest kojarzona z energią i życiem, aktywnością fizyczną oraz siłami witalnymi. Może ona wskazywać więc na potrzebę odpoczynku lub silne emocje. Krwawiące rany sugerują zaś cierpienie z jakiegoś powodu. Sen o ranie wskazuje również, że należy coś wyjaśnić lub zmienić. Kiedy masz ranę, czeka Cię kłótnia. Jeśli widzisz je u kogoś, ktoś będzie chciał Ci przeszkodzić w osiągnięciu sukcesu. 

Pobieranie krwi oznacza, że musisz się zgodzić teraz na jakieś poświęcenie, ponieść ofiarę lub zrezygnować z czegoś, by nie narazić się na kłopoty i nie przyjemności. Odpocznij i zbierz siły, tylko wtedy uda Ci się osiągnąć cel.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Jedrek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 19.11
0
0

Śniło mi się że plułem śliną z krwią. Wystraszyłem się chyba dość mocno bo się przebudziłem. Bolało mnie gardło nie wiem dlaczego wieczorem poprzedniego dnia wypiłem drinka dość mocnego. Nie rozumiem tego znaczenia.

Twoje imię: Karolina
Dodano: 28.11
0
0

Śniło mi się.

Twoje imię: zenek56
Dodano: 28.02
0
0

Zgłosiłem się do PCK jako honorowy dawca krwi. W realnym życiu nigdy bym się na to nie zdecydował, bo panicznie boję się igieł. Sen musi mieć jakieś głębsze znaczenie. Sama interpretacja o tym mówi


x