21 maj - 21 czerwiec
Znak zodiaku Bliźnięta charakteryzuje osoby urodzone w tym czasie jako towarzyskie i lubiące zbierać ciągle nowe informacje. Jakie są Bliźnięta? To osoby bardzo sprytne, często błyskotliwe. Lubią też konkretne konwersacje, nie zaś rozmowy bez sensu. Szczegółowa charakterystyka Bliźniąt wskazuje na to, że są to osoby obiektywne, które umieją oddzielać uczucia od spraw ważnych. Jednak przez to są często oceniane jako bardzo chłodne.

Cechy Bliźniąt
Opis znaku Bliźniąt wyraźnie mówi, że są to osoby inteligentne, jednak z drugiej strony bardzo niecierpliwe i znudzone codziennymi obowiązkami. Bardzo często osoby spod tego znaku wyróżniają się sporymi uzdolnieniami językowymi. Mają mocne poczucie humoru.

Charakter Bliźniąt
Bliźnięta są bardzo ciekawe świata i ludzi, to z kolei pomaga im w zdobywaniu wszechstronnej wiedzy w wielu dziedzinach. Bliźnięta będą podejmować decyzje w sposób obiektywny i racjonalny. Osoby spod tego znaku mają duże poczucie humoru, które jest często bardzo ironiczne. Bardzo łatwo jednak je rozproszyć. Czasami podejmują pewne działania, jednak ich już nie kończą.

Bliźnięta jak je zdobyć?
Osoby spod znaku Bliźniąt są bardzo emocjonalne, jednak nie lubią tej cechy u osób, które się o nie starają. Aby zaimponować lub zainteresować Bliźnięta warto być spokojnym i opanowanym w działaniu. Z drugiej jednak strony Bliźnięta lubią też spontaniczne niespodzianki i wydarzenia, tak więc tutaj też można znaleźć sposób, aby Bliźnięta zdobyć. Warto też zawsze pozostać sobą - Bliźnięta bardzo szybko wyczują fałsz lub nienaturalne zachowanie starającej się o nie osoby.

Kobieta Bliźnięta
Kobieta urodzona pod znakiem Bliźniąt to osoba bardzo oczytana. To intelektualistka, która bardzo ciekawa jest świata i tego co ją wokół otacza. Często bywa dosyć chłodna, albo przynajmniej takie sprawia wrażenie. Bardzo chętnie pracuje zawodowo, ale jednocześnie jest też wręcz wzorową panią domu.

Mężczyzna Bliźnięta
Mężczyzna spod znaku Bliźniąt to bardzo często flirciarz - bardzo błyskotliwy i uroczy. W uczuciach jest raczej niestały. Reprezentuje też typ Piotrusia Pana. Ceni sobie przede wszystkim wolność i wciąż poszukuje nowych wrażeń.

Dodaj komentarz do znaczenia snu


x