darmowy sennik Sen o ulewie

Symbol często dwuznaczny pojawiający się w naszych snach to ulewa. Ulewa ogólnie zapowiada nadchodzące zmiany z życiu lub jakimś jego aspekcie, jednak to nie znaczy ze zmiany są zawsze pozytywne i miłe.

Tylko widok ulewy to niestety zapowiedz nadchodzących nieprzyjemności. Będą one się pojawiać jedna po drugiej w każdym życiowym aspekcie i sprawią mnóstwo trudności. Gdy się przemoknie w trakcie ulewy to pozytywny omen. Szczęście, bogactwo i zadowolenie na pewno się pojawią i to w dużych ilościach.

Zdążyć przed nią może i ma pozytywne znaczenie, ponieważ osoba śniąca podejmie dobrą decyzję, jednak to nie zmienia faktu że decyzja była podjęta pochopnie i nieumyślnie. Oznacza to więcej szczęścia niż rozumu.

Gdy ulewa jest w pomieszczeniu to omen dobry. W końcu wszystkie Twoje plany się spełnią i będziesz z tego bardzo zadowolony.

Nagła ulewa pojawiająca się we śnie to próba podświadomości na pokazanie że jest potrzebny wolny czas spędzony tylko we własnym towarzystwie. Nie często ma się taką możliwość dlatego warto zaplanować go jak najszybciej.
Długotrwała ulewa symbolizuje smutek. Ostatnio bardzo jest Ci potrzebna głębsza refleksja.                  


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Sabinka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.

Twoje imię: sara
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że byłam w leśnej chatce kiedy zaczął padać ulewny deszcz. Po chwili dach zaczął przeciekać. Nie byłam w stanie nic zrobić, przemokłam cała. Sennik mnie uspokoił, bo sen ma jednak pozytywne znaczenie


x