darmowy sennik Sen o własnym ślubie

Sen o własnym ślubie wróży przejściowe kłopoty, które mogą teraz stanąć na Twojej drodze. Według sennika własny ślub kiedy go bierzesz we śnie oznacza, że Twoje problemy jednak są przejściowe i nie należy się nimi bardzo przejmować. Ogólnie ślub we śnie jest dobrą wróżbą i nie należy się obawiać jego symboliki. Dla osób chorych oznacza ozdrowienie, dla pokłóconych, szybkie rozwiązanie konfliktu, dla poszukujących pracy jej znalezienie a dla starających się o dziecko, spełnienie marzenia o zdrowym potomstwie. 

Kiedy osobom chcącym wyjść za mąż śni się ślub, będą musiały one jeszcze na niego długo poczekać. Znaczenie snu własny ślub to również pogodzenie jakichś sprzeczności. Jest to także zwiastun pokonania jakiegoś poważnego konfliktu. Postaraj się wykorzystać ten owocny czas jak najlepiej. Jeśli we śnie planujesz ślub, musisz teraz wziąć sprawy w swoje ręce, inaczej wiele szans może Ci przejść koło nosa. 

Ślub kościelny we śnie jest symbolem pogodzenia przeciwności albo wierności partnera. Ślub cywilny stanowi natomiast zwiastun jakichś prawnych zobowiązań albo niespełnionej miłości, która nie będzie tak poważna jak Ci się mogło wydawać. 

Suknia ślubna jest najczęściej naszym pragnieniem miłości, o którym możemy sobie nawet nie zdawać sprawy. Kiedy ją szyjemy, ciężka praca w końcu nam się opłaci. Piękna i biała oznacza, że nie będziesz teraz narzekać na brak pieniędzy. Jeśli jest ona zaś podarta i brudna, ktoś złamał Ci serce, jednak nie warto z jego powodu rozpaczać. 

Przygotowania do ślubu są pozytywnym znakiem dla osób, które chcą założyć firmę, zainwestować lub spełnić inne zamierzone cele, ponieważ jest to dla nich najlepszy czas i mogą się spodziewać powodzenia. 

Ślub z nieznajomym oznacza, że odczuwasz nadmiar obowiązków ciążących Ci na barkach. Najwyższa pora zacząć myśleć o sobie zamiast w pierwszej kolejności spełniać zachcianki innych. 

Kiedy ślub się nie odbył lub został odwołany, masz jeszcze czas na to żeby wyjść z kłopotów lub z czegoś zrezygnować. Przyjrzyj się więc uważnie swoim decyzjom.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: malutka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się ostatnio, że wychodzę za mąż...biała suknia, kościół...Nigdy wcześniej motyw własnego ślubu nie pojawiał się w moich snach, chociaż marzę o tym dniu. Widocznie jest to jakaś przestroga...zgodnie z interpretacją snu

Twoje imię: ~elka
Dodano: 8.10
0
0

raz mi sie snilo ze przed moim wlasnym slubem brakowalo garnituru meza :D a ze to byla sobota po poludniu to szybko pobieglismy kupic jakis.. ale nawet ladny i w dobrej cenie kupilismy wiec wyszlo nam to na dobre :D

Twoje imię: ~Sen o własnym ślubie
Dodano: 16.05
1
2

Mnie często prześladuje sen, że w ostatniej chwili przed weselem coś nie gra....albo nie ma mojej sukni, albo butów, albo nie jestem uczesana, a już trzeba wychodzić, albo...że nie wiem kiedy on w ogóle jest, a wydaje mi się że wszyscy już na mnie czekają przed kościołem. Strasznie męczące sny, a śnią mi się często...ostatnio śniło mi się, że dałam zaproszenie mojej dyrektorce, a sama zapomniałam kiedy ślub ma się odbyć.

Twoje imię: ~WUWU
Dodano: 11.10
6
0

Śniło mi się , ze ponownie wychodziłam za mojego męża. Niestety on zgubił obrączkę i ja byłam bardzo rozczarowana. W całej organizacji wesela pomagała mi moja siostra. Przyjęcie było nie dopracowane i wiele rzeczy trzeba było dopinać na ostatni guzik w ostatniej chwili. Co może oznaczać taki sen? Dodam, ze z mąż pracuje za granicą od dłuższego czasu i niestety kontakt telefoniczny jest dość rzadki.


x