darmowy sennik Sen o ukochanym

Ukochany w snach może oznaczać mnóstwo różnych rzeczy i wiąże się z różnymi aspektami zycia w zależności od okoliczności snu.
Sam widok ukochanego to zły omen. Zapowiada że małżeństwo które już jest zawarte ale będzie zawarte w najbliższej przyszłości nie będzie za bardzo udane. Może na początku wszystko będzie piękne jednak w końcu okaże się że tylko miłość nie wystarczy aby małżeństwo przetrwało.

Uśmiechnięty ukochany według sennika to coś nie oczekiwanego. W najbliższych dniach będą miały miejsce niezapowiedziane i niespodziewane wydarzenia. Jednak, ukochany może się pojawić i smutny. W tym przypadku, najprawdopodobniej ukochany zdradza Cię lub oszukuje. Jest smutek to jego wyzuty sumienia których nie może pokazać w rzeczywistości.

W przypadku gdy ukochany jest chory możesz spodziewać się problemy rodzinne. Smutek i zmartwienia pojawią się z dnia na dzień bardzo nieoczekiwanie.

Martwy ukochany wiąże się bardziej z aspektem zawodowym i finansowym Twojego życia. Spodziewaj się ciężkiego okresu i wielu niepowodzeń.                 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Gabriel
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Uwielbiam senniki.

Twoje imię: Bella
Dodano: 28.02
0
0

We śnie pojawił się mój narzeczony. Był bardzo smutny, w ogóle nie patrzył mi w oczy jak rozmawialiśmy...mam nadzieję, że mnie nie oszukuje. Jest dla mnie wszystkim, wszystkim co mam...Znaczenie snu jest jednoznaczne, ale nie dopuszczam do siebie tej myśli

Twoje imię: ~Anna
Dodano: 10.07
0
0

Widzialam ukochanego spacerujacego swobodnie na brazowym koniu


x