darmowy sennik Sen o urodzeniu dziecka

Urodzenie dziecka we śnie to najczęściej pozytywny znak. Oznacza nowe pomysłu oraz nadchodzące zmiany.
Jeżeli narodziny są szczęśliwe i uczestniczysz w nim to zapowiada się radość i szczęście w Twoim życiu. Będziesz bardzo produktywny i szczęśliwy w nadchodzącym czasie. Gdy są komplikacje podczas porodu to możesz się spodziewać bólu i smutku.

Urodzić chłopca to pomyślny znak jeżeli chodzi o zawodowy aspekt życia. Nowe inwestycje czy pomysły na biznes? Będziesz miał z nimi mnóstwo szczęścia. Sen o urodzeniu dziewczynki to niestety zapowiedz nieszczęścia i bolesnych doświadczeń.

Według sennika gdy to osoba śniąca rodzi i poród przebiega normalnie to widok narodzonego dziecka oznacza sprzyjający okres w życiu. Problemy, kłopoty czy zmartwienia same się rozwiążą i znikną. Jeżeli poród jednak jest nieszczęśliwy lub bolesny to choroba w Twoim najbliższym otoczeniu lub u Ciebie się pojawi szybko.

Martwy płód symbolizuje żałobę. Wydarzą się rzeczy które niestety nie wpłyną pozytywnie na Twoje codzienne życie.                  


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Barbara
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ciekawe te senniki.

Twoje imię: sami
Dodano: 28.02
0
0

Pierwszy raz śniło mi się, że rodzę dziecko. Sen był niezwykle realistyczny i niósł ze sobą spokój i radość, same pozytywne odczucia. Znaczenie snu o porodzie też nastraja pozytywnie i daję nadzieję na lepsze jutro


x