Inne nazwy snu:

sen o zimowym obuwiu, sen o noszeniu zimowych butów

Można uznać, że buty przekazują informacje o charakterze noszącej je osoby. Widziane we śnie dostarczają informacji o pozycji społecznej zajmowanej przez osobę śniącą w związku z wykonywanym zawodem, sytuacją finansową, majątkiem, interakcjami społecznymi czy też poczuciem własnej wartości. Zima zaś wykazuje szeroki zakres znaczeniowy powiązany z Twoim stanem zdrowia i psychiki, emocjami, stosunkami z rodziną, partnerem i przyjaciółmi czy pracą.
darmowy sennik Sen o zimowych butach

Jeżeli mamy do czynienia z obuwiem zimowym, interpretacja snów o nich bywa różna i niejednoznaczna.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Jeżeli widzisz w swoim śnie buty zimowe, oznacza to, że dotkną Cię jakieś trudności życiowe.
  • Noszenie obuwia zimowego to symbol odejścia bliskiej dla Ciebie osoby. Możliwe jest też inne znaczenie: koniecznie skończ żyć z głową w chmurach i postaraj się skupić na otaczającej Cię rzeczywistości.
  • Nowe buty zimowe widziane we śnie zapowiadają poprawę w Twoim życiu. Może to być stan twoich finansów albo też relacja z kimś.
  • Symbol senny starych butów zimowych oznacza trudności i pogorszenie stanu zdrowia wskutek choroby.
  • Oglądanie zimowego obuwia we śnie to znak, że tylko krok dzieli Cię od decyzji o rozstaniu z osobą, którą dotąd uważałaś bądź uważałeś za drugą połówkę. Kupowanie takowych butów odzwierciedla Twoje plany odnośnie zakończenia tej relacji.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Urraca
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.


x