Sny zwykle są odzwierciedleniem naszej psychiki i tego co odczuwamy na co dzień. Dzięki nim możemy się wiele dowiedzieć o własnych problemach, co nas dręczy. Nieraz są to ostrzeżenia lub zapowiedzi. Często dzieje się tak, że nasze obawy są przekładane na sny, które przygotowują nas na niemile konsekwencje, silne emocje i w pewnym sensie przyzwyczajają nas do nich. Jeśli chodzi o sny o zdradzie są to bardzo prawdopodobne jest że przeżywasz to uczucie w realnym życiu. Być może ktoś bliski posunął się do tego czynu, a Ty jesteś zraniony. Dlatego też Twoja podświadomość obrazuje Twoje aktualne myśli i zmartwienia. W przypadku, kiedy taka sytuacja nie miała miejsca możemy wnioskować, że to nasze złe przeczucia co do bliskiej osoby, przyjaciela lub członka rodziny. Być może boimy się, że któraś z tych osób nie jest wobec nas szczera, unika nas lub nie mówi nam wszystkiego, takie zachowania wzbudzają w nas niepokój i w pewnym sensie wywołują utratę stabilizacji i bezpieczeństwa. Takie uczucia powodują, że zbyt intensywnie myślimy o zdradzie i to przekłada się na marzenia senne. Mimo wszystko nie należy ukrywać naszych podejrzeń i samemu dążyć do prawdy, w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest szczera rozmowa i wyjaśnienie sobie wszelkich niedomówień.
darmowy sennik Sen o zdradzie małżonka

Natomiast jeśli miewamy takie sny, ale w żaden sposób nie myślimy ani nie mamy do czynienia na żywo z takimi sytuacjami należy uważnie przyjrzeć się sobie, bardzo możliwe, że coś zakłóca naszą harmonię i nie pozwala na spokojne życie. Jak najszybciej trzeba znaleźć w sobie ten nieodpowiedni element, problem i starać się go naprawić, a wszystkie sny odejdą w niepamięć. Do wyszukania problemu można wykorzystać dokładna interpretację, skupić się na dokładnym określeniu sytuacji, uczuć i osób towarzyszących we śnie. Jednak należy pamiętać, aby nikogo pochopnie nie osądzać, gdyż to co dzieje się we śnie jest jedynie Twoim wyobrażeniem, a nie odzwierciedleniem rzeczywistości.
 • Ktoś Cię zdradził: strzeż się niejasnych interesów.
 • Zdradzić kogoś: w niedalekiej przyszłości unikaj przedsięwzięć.
 • Być zdradzonym przez bliska osobę: w przyszłości czekają Cie zmiany.
 • Planować zdradę: trzymaj się z dala od dawnych wrogów.
 • Ktoś nazywa cię zdrajcą: nie licz na sukcesy w najbliższym czasie.
 • Zdrada męża: zapowiedź szczęśliwych dni, pełnych radości.
 • Zdrada chłopaka: w najbliższej przyszłości rozwiążą się Twoje problemy.
 • Ty zdradzasz swojego partnera: niektóre postanowienia powinieneś przemyśleć.
 • Widzisz we śnie zdradę partnera: to najlepszy moment na zmiany, wykorzystaj go!
 • Zdrada żony: dzięki swojemu wysiłkowi spełnisz marzenia.
 • Zdrada przyjaciela: ktoś z Twojego otoczenia chce Ci bardzo zaszkodzić, uważaj.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Hania
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

Twoje imię: wikiTi
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że zdradziłam męża i to nie raz...czasem miałam takie wrażenie jakby to on był moim kochankiem. Znaczenie snu o zdradzie doskonale odzwierciedla mój stan psychiczny. Bardzo dobry ten sennik

Twoje imię: ~danuta W.
Dodano: 8.10
0
0

bezsensowne sa te znaczenia! jak dla mnie sny to zapowiedz przyszlosci!!!


x