darmowy sennik Sen o zdradzie dziewczyny

Sen o zdradzie dziewczyny bardzo często odnosi się po prostu do rzeczywistości – planujesz zdradzić swoją partnerkę, albo po prostu chcesz zakończyć związek.

Według sennika takie marzenie senne pojawia się często u osób, które są w wieloletnich związkach.

Zdrada dziewczyny z jej przyjaciółką znaczy, że w realnym życiu poznałeś inna kobietę, która Cię zainteresowała. Warto więc rozważyć sensowność istnienia Twojego związku.

Sen o zdradzie dziewczyny pojawia się często u osób, których związek przeżywa spory kryzys, i kiedy to rozważa się właśnie jego zakończenie.

Zdrada dziewczyny we śnie może też oznaczać poszukiwanie zupełnie owych wrażeń i niekoniecznie musi to odnosić się do kwestii życia z partnerem. Może to bowiem nawiązywać do różnych sfer życia – począwszy od życia rodzinnego, aż po karierę zawodową.

Sen o zdradzie dziewczyny z nieznajomą kobietą to znak, że szukasz w życiu przygód i robisz wszystko, aby przytrafiały Ci się w życiu rozmaite sytuacje.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Olga
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Sprawdza się!

Twoje imię: kolo
Dodano: 28.02
0
0

Miałem sen, w którym zdradzam swoją dziewczynę z nieznajomą kobietą, gdzieś na jakiejś imprezie. Według sennika szukam rozrywek i przygód...pewnie coś w tym jest ;) Nooo bardzo trafna interpretacja


x