22 grudzień - 19 styczeń
Znak zodiaku Koziorożec charakteryzuje osoby urodzone w tym czasie jako bardzo zdyscyplinowane oraz konsekwentne. Są w pracy ambitne i wytrwale dążą do osiąganych przez siebie celów. Szczegółowa charakterystyka Koziorożca mówi, że osoby spod tego znaku odnajdują sens życia poprzez efektywne działania i realizację wyznaczonych sobie celów.

Cechy Koziorożca
Koziorożec to osoba bardzo sumienna i pracowita. W uczuciach stała, wierna. Na Koziorożca zawsze można liczyć. Chętnie pomoże i doradzi. Osoba spod tego znaku może być nieco nieufna i skryta, ale też bardzo opanowana i spokojna nawet w tych stresujących sytuacjach.

Charakter Koziorożca
Opis znaku Koziorożca wskazuje na to, że jest to osoba, która potrafi przejąć odpowiedzialność za swoje czyny, czasami nawet większą aniżeli to konieczne. Koziorożec to osoba bardzo dojrzała, obdarzona zdrowym rozsądkiem. W swoim działaniu zawsze konsekwentna i wytrwała. Koziorożec często chce osiągnąć wielki sukces, jednak w pogoni z tym sukcesem może się zatracić i zapomnieć o tym, że nie tylko to jest najważniejsze.

Koziorożec jak go zdobyć?
Koziorożec to osoba bardziej praktyczna aniżeli romantyczna. W okazywaniu swoich uczuć osoba ta jest raczej oschła, dlatego czasami ciężko w ogóle zauważyć, że ktoś mu się podoba. Żeby zdobyć Koziorożca musisz poddać się jego charakterowi. Koziorożec zniechęci się, jeżeli nadmiernie go osaczysz i będziesz bardzo wylewny. Pamiętaj też o tym, że osoba spod znaku Koziorożca lubi przelotne romanse, które nie przeradzają się w trwałe związki - nie zawsze możesz więc liczyć na coś trwałego.

Kobieta Koziorożec
Kobieta spod znaku Koziorożca to bardzo często typowa kobieta biznesu. Jest zawsze bardzo odpowiedzialna, można czasem wręcz powiedzieć, że nieco chłodna, jednak są to czasem tylko pozory. Kobieta Koziorożec ceni sobie aktywność zawodową, jest bardzo dobrym pracownikiem. Jest również bardzo wyrozumiała.

Mężczyzna Koziorożec
Mężczyzna Koziorożec to zawsze profesjonalista - niezależnie od tego, czym się aktualnie zajmuje. W działaniu nie poddaje się zbędnym wzruszeniom i uczuciom. Może być nieco chłodny, jednak zawsze godny jest zaufania. Jest to człowiek bardzo sumienny i obowiązkowy. Ceni sobie życie rodzinne. Nie lubi zanadto manifestować swoich uczuć.

Dodaj komentarz do znaczenia snu


x