darmowy sennik Sen o szpilkach

Sen o szpilkach jest ostrzeżeniem przed kłótnią i sporami rodzinnymi. Mogą one dotyczyć nawet jakiejś błahej sprawy, a przerodzić się w wielka awanturę. Uważaj więc teraz co mówisz i staraj się nie zranić nikogo słowem. Kiedy widzisz we śnie szpilki, mogą Cie spotkać różnego rodzaju kąśliwości ze strony innych. Jeśli szukasz ją, ale nie możesz znaleźć, w Twoje życie wkroczy teraz napięcie lub podenerwowanie. Gdy coś przyczepiasz szpilką, Twój nowy związek, który właśnie rozpocząłeś, choć budzie wielkie nadzieje, okaże się równie wielkim rozczarowaniem.

Gdy we śnie ukułeś się szpilką, powrócisz do dawno nieaktualnej sprawy lub ktoś sprawi, że zaczniesz na nowo o niej rozmyślać, a niepotrzebnie. Sen o wbijaniu w siebie szpilek to znak, że Twoi znajomi Cie denerwują. Powinieneś coś z tym zrobić albo po prostu ograniczyć teraz z nimi kontakty. Złamana szpilka to symbol dostania posady marzeń. Zardzewiała szpilka stanowi krytykę Twojego lekkomyślnego zachowania, które widzą inni. Znaczenie snu szpilki do włosów to niespodziewana wizyta kogoś w Twoim domu lub wyjście ze znajomymi, by oddać się jakiejś rozrywce. 

Według sennika szpilki trzymane w ustach oznaczają, że często ranisz słowami innych. Musisz uważać co mówisz, bo możesz przez to stracić ważne w Twoim życiu osoby. 

Nawlekanie we śnie igły to poradzenie sobie z przeszkodami i znalezienie wyjścia z tarapatów. Igła z nitką zwiastuje poukładanie sobie życia. Igła bez nitki to brak możliwości załatania dziury w budżecie. 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Jakub
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Miałam taki sen.

Twoje imię: szpila
Dodano: 28.02
0
0

Szpilki w ustach...dokładnie taki motyw pojawił się w moim śnie. Niestety prawdą jest, że często ranię słowami, czasem zupełnie nieświadomie :( Niestety taka jest prawda...świetna interpretacja snu naprawdę


x