darmowy sennik Sen o szefie

Szef widziany we śnie nie zawsze jest pozytywnym znakiem. Może on wskazywać na nasz pracoholizm i ciągłe myślenie o obowiązkach zawodowych. Być może nie potrafimy się wyluzować i spędzać czasu na odpoczynku tylko ciągle snujemy plany co nasz czeka na następny dzień.

Poza tym szef może nawet oznaczać zwolnienie z pracy lub kłopoty zawodowe. Musimy więc teraz mieć się na baczności i robić to, co do nas należy.

Jednak szef pojawiający się podczas snu jest również zwiastunem awansu. Jeśli już długo czekaliśmy na wyższe stanowisko, to teraz może być ono w zasięgu naszej ręki, wystarczy dalej ciężko na nie pracować.

Romans z szefem może zaś być fantazją erotyczną.

Według sennika romans z szefem oznacza, że pociąga nas władza, siła i pieniądze. Chcielibyśmy być na jego miejscu, jak i czujemy przed min respekt.

Dla osób, które posiadają przystojnego, wpływowego szefa sny o sen o romansie z szefem jest całkowicie normalny.

Znaczenie snu romans z szefem to także wizja nieodwzajemnionej miłości. Jeśli więc masz we śnie romans z przełożonym, Twoja relacja z drugą osobą może wymykać się spod kontroli. Być może nie ma już w niej prawdziwego uczucia.                  


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Jakub
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.

Twoje imię: pracoholiczka
Dodano: 28.02
0
0

Bardzo liczę na awans w pracy. Ostatnio śnił mi się mój szef, ale raczej nie wyglądał na zadowolonego. Mam jednak nadzieję, że pojawiając się w moim śnie chciał mi przekazać dobrą nowinę


x