Inne nazwy snu:

sen o martwym psie, sen o złym psie

Popularna jest opinia, że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka. Można się spierać, ale z pewnością zwolennicy tego poglądu dominują nad przeciwnikami. Senniki podają, że oznacza on towarzysza, wierność, oddanie, szczerość, bezpieczeństwo, bezwarunkową miłość, a z drugiej strony w negatywny, kontekście także brutalność, bezwzględność, zwierzęce popędy, zdradę, strach i zakłamanie.
darmowy sennik Sen o psie martwym

 Co może znaczyć martwy pies w naszym śnie?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
-Ogólnie martwy pies w naszych snach wykazuje wiele znaczeń i może stanowić odzwierciedlenie Twojego nieuczciwego zachowania oraz nieżyczliwych ludzi, którzy otaczają Cię w Twojej rzeczywistości. Jest też możliwe, że nie kierujesz się przeczuciem, wskutek czego nierzadko pojawiają się kłopoty.
-Zrób wszystko, aby to, co umarło, narodziło się na nowo, jeżeli śnisz o martwym psie. Ogólnie ten symbol oznacza, że coś w Twoim sercu jest martwe.
-Co w przypadku, gdy prowadzisz jakiś biznes bądź pracujesz w nim i śni Ci się martwy pies? Wtedy to taki sen jest przejawem tego, że w drodze do realizacji celu wykazujesz się konsekwentnością i nieustępliwością. Zrobisz dosłownie wszystko, żeby osiągnąć to, co sobie zaplanowałaś bądź zaplanowałeś.
-Umierający pies we śnie może świadczyć o zakończeniu jakiejś bliskiej znajomości albo zrezygnowanie z czegoś, co dawało Ci poczucie bezpieczeństwa.
-Dopuszczanie się zabójstwa psa jako przedmiot marzeń sennych zwiastuje, że osoba śniąca z całą pewnością niebawem pożałuje swojego bezlitosnego zachowania.
-Jeżeli śnisz o martwym złym psie albo o jego zabiciu, masz powody do zadowolenia. Pokonasz oponentów w pracy i czekają Cię korzyści natury finansowej.

Dodaj komentarz do znaczenia snu


x