Inne nazwy snu:

Pościel

darmowy sennik Sen o pościeli

Według sennika pościel oznacza we śnie luksus i elegancję, których chcesz zaznać w swoim życiu. Uważaj, by za bardzo nie przywiązywać do nich wagi. Poza tym pościel wskazuje również na nasze zmęczenie oraz potrzebę odpoczynku. Nawiązuje ona do kondycji naszego związku. Znaczenie snu pościel to także poczucie niższości wobec innych. 

Sen o pościeli białej oznacza monotonię. Postaraj się nieco urozmaicić sobie życie. Brudna pościel oznacza niską samoocenę oraz potrzebę uporządkowania spraw w życiu. Pościel kolorowa jest podpowiedzią, by starać się lepiej odczytywać potrzeby partnera. Czarna pościel oznacza zaś złe emocje w związku. Pościel dziecięca wskazuje na Twoja nadopiekuńczość. Nie możesz ciągle się przejmować innymi. Pościel szpitalna jest z kolei symbolem nadchodzącej choroby. 

Kiedy spisz pod pościelą, żyjesz w zbyt szybkim tempie, daj sobie wytchnienie. Pranie pościeli we śnie symbolizuje najlepszy moment do uporządkowania spraw. Czysta pościel oznacza szczęśliwe chwile. Kiedy jest ona podarta lub zniszczona, będziesz mieć problemy uczuciowe. Układanie pościeli to wróżba szczęśliwego życia rodzinnego. Zaścielenie łóżka we śnie oznacza zaś przygotowanie do działań na rzecz związku.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Ela
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.07
0
0

sennik ok

Twoje imię: Bogdan
Dodano: 28.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.


x