darmowy sennik Sen o łysieniu

Sen o łysieniu zapowiada sporo zmartwień, z którymi będziemy musieli się teraz zmierzyć. Kiedy tracisz we śnie wszystkie włosy, zakończy się jakiś ważny etap w Twoim życiu, związku albo przyjaźni. Niekiedy znaczenie snu łysienie to także śmierć albo poważna choroba. Według sennika łysienie może także zapowiadać chęci pomagania innym. Może nadszedł w Twoim życiu czas na niesienie bezinteresownej pomocy, która wzbogaci Twoje poczucie własnej wartości oraz stanie się powodem do podziwiania Cie przez innych ludzi. Należy więc w tym okresie odrzucić chęci czerpania zysku oraz oczekiwania wzajemności. 

Widok łysego mężczyzny we śnie symbolizuje szczęście i bogactwo. Jeśli zaś widzimy we śnie siebie jako osoby łyse, ale w podeszłym wieku, nasze życie będzie długie i szczęśliwe. Nie musimy więc martwić się żadnymi problemami, bo będą one przejściowe i po nich nadejdzie zawsze pomyślny okres. 

Wypadanie włosów ogólnie zwiastuje problemy zdrowotne, straty, a nawet pogrzeb i śmierć. Nie jest to więc dobry znak i należy wystrzegać się teraz poważnych decyzji lub przedsięwzięć. Dodatkowo warto zadbać o wypoczynek jeśli ciągle jesteśmy w biegu oraz zrobić okresowe badania. 

Łysina we śnie mężczyzny oznacza strach przed utratą bezpieczeństwa finansowego.

Sen o łysinie przytrafiający się kobiecie obrazuje jej lęki dotyczące zdrowia i powodzenia.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Asia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Lubię czytać senniki.

Twoje imię: ~jania
Dodano: 26.02
0
0

Co za koszar! śniło mi się, że wypadły mi wszystkie włosy!!!


x