20 styczeń - 18 luty
Znak zodiaku Wodnik opisuje osoby urodzone w tym terminie jako bardzo niezależne, ceniące sobie wolność. Szczegółowa charakterystyka Wodnika wyraźnie wskazuje na to, że Wodnik nie będzie trzymać się utartych schematów. Jego myślenie jest dosyć nowatorskie i przyszłościowe. Wodnik potrafi być też bardzo uparty.

Cechy Wodnika
Opis znaku Wodnika wskazuje na to, że jest to osoba ogólnie ceniona wśród innych osób. Wodnik jest niebanalny, ma wiele ciekawych pomysłów. Wyróżniają się swoim wdziękiem oraz osobistym urokiem. Wodnik bywa też dosyć krytyczny, a często bardzo dociekliwy, co może prowadzić nawet do sporej nieufności wobec innych osób.

Charakter Wodnika
Wodnik to osoba, która uwielbia wolność oraz indywidualność. Nie potrzebuje pomocy innych osób, ponieważ w swoim działaniu jest zawsze samowystarczalna. Wodnik sporo myśli o przyszłości, snuje często odległe plany. Potrafi w sposób obiektywny ocenić każdą sytuację. Jednak spora oryginalność Wodnika może się też czasem przeobrazić w ekstrawagancję. Może też być przyczyną sytuacji, w której Wodnik nie potrafi się przystosować do otoczenia. Wiele osób może też niezależność Wodnika odbierać jako swego rodzaju chłód emocjonalny, który odstrasza.

Wodnik jak go zdobyć?
Wodnik to osoba, która lubi spokój. Na pewno nie wyciągniesz go więc na imprezę. Osoby spod znaku wodnika bardziej aniżeli wygląd cenią sobie rozmowę na jakiś wciągający temat. Na pewno nie możesz takiej osoby nazbyt osaczać, ponieważ to Wodnika bardzo do Ciebie zniechęci. Osoby spod znaku Wodnika mają czasami słabość do osób bardzo skromnych - tak więc jeżeli jesteś taką osobą, to możesz Wodnika swoją osobą zainteresować.

Kobieta Wodnik
Kobieta spod znaku wodnika będzie bardziej przyjaciółką aniżeli materiałem na życiową partnerkę. Ceni sobie niezależność, nie potrzebny jest jej więc partner, który będzie ją bardzo ograniczać. Ma nieco niekonwencjonalne podejście do wielu życiowych kwestii. Kobieta Wodnik może być bardzo kapryśna, a często też niezwykle zmienna.

Mężczyzna Wodnik
To osoba zwariowana, która ciągle ma jakieś nowe ciekawe pomysły i wizje. Jest świetnym kumplem. W związkach raczej niestały. Wodnik jest optymistą. Ma niezwykle duży potencjał twórczy. Bywa też często marzycielem.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~artur
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.05
0
0

udzial w plenerze rzezbiarskim


x