23 wrzesień - 22 październik
Znak zodiaku Waga charakteryzuje osoby urodzone w tym czasie jako bardzo sprawiedliwe, które wiele spraw potrafią ocenić zupełnie bezstronnie. Szczegółowa charakterystyka Wagi wskazuje wyraźnie, że osoby spod tego znaku mogą być świetnymi dyplomatami. Waga będzie unikać konfliktów i problemów.

Cechy Wagi
Waga będzie osobą bardzo towarzyską, koleżeńską, życzliwą i pracowitą. Jest sprawiedliwa w osądach i zawsze stara się być bezkonfliktowa. Dużo satysfakcji Wadze daje udane życie rodzinne. Osoby spod znaku wagi mają na wiele spraw swoje odmienne zdanie, którego nie zmieniają.

Charakter Wagi
Opis znaku Wagi mówi, że jest to osoba bardzo elegancka, niemalże wyrafinowana. Jest też uprzejma i życzliwa dla innych ludzi, dlatego posiada wielu przyjaciół. Osoba spod znaku wagi może jednak mieć sporo problemów w podejmowaniu bardzo ważnych decyzji, może też wręcz ich unikać. Waga nie lubi także konfliktów i niejednokrotnie aby ich uniknąć jest nawet gotowa zrezygnować ze swoich interesów.

Waga jak zdobyć?
Waga zainteresuje się kimś, kim będzie mogła się opiekować. Osoby spod znaku Wagi lubią być doceniane za swoją pomoc i za życzliwość. Aby zdobyć Wagę warto też być romantycznym, szykować niespodzianki, chwalić. W zdobyciu Wagi z pewnością pomogą również długie rozmowy na konkretne tematy. Waga najlepiej będzie się czuć pośród osób, z którymi ma wiele wspólnych tematów.

Kobieta Waga
Kobieta urodzona pod znakiem Wagi to bywalczyni salonów i ważnych imprez. Uwielbia błyszczeć, dlatego też wśród jej głównych zainteresowań znajduje się moda. Jest bardzo towarzyska, lubi spotykać się z innymi ludźmi. Kobieta Waga nigdy nie gardzi dobrami materialnymi, bardzo je sobie ceni. Bardzo też lubi wzbudzać zainteresowanie pośród mężczyzn.

Mężczyzna Waga
Mężczyzna spod znaku Wagi to człowiek z klasą, zawsze zadbany i ze świetnymi manierami. Jest to mężczyzna bardzo szarmancki i uwodzicielski. Mężczyzna Waga ma bardzo duże powodzenie oraz spore szczęście w życiu osobistym.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~karol234
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 10.04
0
0

Jak czytam taki opis to jakbym widział swoją dzięwczynę ! Jest właśnie taka jak tu jest opisane!Pozdrawiam


x