22 listopad - 21 grudzień
Znak zodiaku Strzelec charakteryzuje osoby urodzone w tym czasie jako optymistyczne i ciekawe świata. Są bardzo szczere i potrafią mówić wprost to co myślą. Szczegółowa charakterystyka Strzelca wskazuje tez na to, że osoby te lubią zdobywać zupełnie nowe doświadczenia, co przekłada się też nierzadko na poszerzenie ich wiedzy. Do ludzi i całego życia mają bardzo szczere podejście. Są dla innych osób pomocni, życzliwi i mili, dlatego nie brakuje im znajomych.

Cechy Strzelca
Strzelec to osoba odpowiedzialna, która lubi dociekać prawdy. Lubi być chwalona, jednak na każdą pochwała potrafi sobie ciężko zapracować. Strzelec bywa impulsywny oraz dosyć szybki w działaniu. Bardzo ceni sobie wolność. Uwielbia muzykę oraz taniec. Strzelec jest też bardzo pomocny i uczynny.

Charakter Strzelca
Opis znaku Strzelca wskazuje na to, że jest to osoba, która potrafi świetnie zmotywować się do działania. Strzelec będzie tworzyć bardzo daleko idące plany. Lubi swoim entuzjazmem zarażać inne osoby. Czasami zdarza się, że osoba spod znaku Strzelca zbyt łatwo wierzy w swoją nieomylność, przez co może się wręcz wymądrzać, co nie przysporzy jej znajomych.

Strzelec jak go zdobyć?
Osoby spod znaku Strzelca zwrócą swoją uwagę na osoby energiczne i wesołe. Strzelce mają też skłonności do tego, aby zwracać uwagę na osoby, które zupełnie do nich nie pasują. Jeżeli więc chcesz zdobyć Strzelca, który bardzo różni się od Ciebie - masz na to spore szanse.

Kobieta Strzelec
Kobieta spod znaku Strzelca to świetny materiał na kumpelkę. Jest bardzo szczera i bezpośrednia - nie boi mówić się co myśli, nawet jeżeli nie jest to przychylne dla danej osoby. Kobiety Strzelce nie tolerują kłamstwa i oszustwa. Często to typ sportsmenki albo turystki.

Mężczyzna Strzelec
Mężczyzna spod znaku Strzelca jest bardzo wesoły i spontaniczny. Rozpiera go zawsze dobra energia. Uwielbia dowcipkować, ceni sobie też dobry humor u innych osób. Strzelec ceni sobie wolność. Czasami bywa impulsywny. Ma swoje poglądy i zawsze będzie ich bronić.

Dodaj komentarz do znaczenia snu


x