23 październik - 21 listopad
Znak zodiaku Skorpion charakteryzuje osoby spod tego znaku jako dosyć podejrzliwe, a nawet nieufne. Skorpion to osoba zawsze zdeterminowana w działaniach, zaangażowana w to co robi i w to co dla niej ważne. Szczegółowa charakterystyka Skorpiona wskazuje też na to, że osoby urodzone w tym czasie rzadko się poddają. Jednak mają też czasem skłonności do tego, żeby popadać w skrajność.

Cechy Skorpiona
Skorpion to osoba, która nie poddaje się łatwo, lubi walczyć. Ma spore poczucie humoru, nierzadko bardzo ironiczne. Zawsze walecznie broni swojego zdania i swoich przekonań. Skorpion zawsze doprowadza swoje rozpoczęte sprawy do końca. Jest to świetny przyjaciel. Jenak jeżeli zajdziesz Skorpionowi za skórę - może to być bardzo groźny wróg.

Charakter Skorpiona
Opis znaku Skorpiona wskazuje na to, że osoby spod tego znaku są odważne, nie boją się wyzwań i tematów rzadko poruszanych przez inne osoby. Skorpion to osoba wnikliwa, wyczerpująca nurtujące kwestie w pełni. Dzięki swojej silnej psychice Skorpion nie ma problemu, aby podnieść się po poważnych porażkach i problemach.

Skorpion jak go zdobyć?
To Skorpion z natury bywa zdobywcą. Dlatego bardziej zainteresuje się osobą nieco tajemniczą. Jeżeli każesz mu zbyt dużo nadmiernego zainteresowania, to może bardzo szybko się zniechęcić. Aby uwieść osobę spod znaku skorpiona warto być tajemniczym, a nawet trochę niedostępnym. Skorpiony bardzo doceniają intelekt oraz posiadania własnego zdania na wiele tematów. Skorpion często szuka tylko przygód.

Kobieta Skorpion
Kobieta Skorpion będzie bardzo tajemnicza, czasem nawet w nieco negatywnym znaczeniu. Może kojarzyć się z typem modliszki. Potrafi być bardzo uwodzicielska i namiętna. Kobieta spod znaku Skorpiona będzie się cieszyć wręcz niespożytą energią. Bywa bardzo twarda i nieustępliwa.

Mężczyzna Skorpion
Mężczyzna spod znaku Skorpiona to osoba bardzo charyzmatyczna ale jednocześnie dosyć tajemnicza. Ma często bardzo skrajne poglądy, które mogą pewne osoby wręcz przerażać. Przed mężczyzną Skorpionem nic się nie ukryje, jest on bowiem bardzo bystry i spostrzegawczy. Skorpion jest też bardzo inteligentny.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~kamilka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 21.11
0
0

haha cała ja


x