19 luty - 20 marzec
Znak zodiaku Ryby mówi o osobach urodzonych w tym terminie, że są bardzo uparci, a często nieco chwiejni. Szczegółowa charakterystyka Ryb wskazuje również na to, że osoby spod znaku Ryb bardzo łatwo poddają się wpływom innych osób. Ryby odnoszą spore sukcesy w dziedzinach, w których należy kierować się swoją intuicją. To osoby wrażliwe na krzywdy innych ludzi.

Cechy Ryb
Opis znaku Ryb wskazuje na to, że osoby te są uczuciowe i posiadają świetną intuicję. Ryby bywają niecierpliwe, czasami nawet bardzo nerwowe. Cechuje je też często nieśmiałość oraz brak zdecydowania w działaniu. Są to osoby bardzo sympatyczne i życzliwe dla innych osób.

Charakter Ryb
Ryby mają doskonałą intuicję, świetny instynkt. Osoby spod tego znaku są gotowe dla innych do naprawdę dużych poświęceń - czasami wręcz zapominają o sobie. Ich bujna i twórcza wyobraźnia może być z powodzeniem wykorzystana w różnych dziedzinach sztuki. Ryby mają pewną skłonność do stawiania się w roli ofiary, co nie zawsze wychodzi im na dobre. Sposób ich myślenia bywa bardzo często subiektywny, co nie ułatwia im poprawnej oceny wielu sytuacji.

Ryby jak je zdobyć?
Osoby spod znaku Ryb są bardzo romantyczne. Uwielbiają gdy się z nimi flirtuje, działa na nich odpowiednie spojrzenie i uśmiech. Dla Ryb bardzo ważna jest zmysłowość - jeżeli więc chcesz taką osobę zdobyć, musisz postawić własnie na zmysłowość. U Ryb największe szanse mają osoby spokojne, które nie wszczynają awantur i zbędnych kłótni. Ryby uwielbiają też wspólne spędzanie czasu na przykład na romantycznych spacerach, kolacjach.

Kobieta Ryby
Kobieta spod znaku Ryb jest bardzo kochająca, wrażliwa i oddana. Ma skłonności do tego, aby usuwać się w cień nawet za cenę swoich wygód. Potrafi sporo poświęcić dla innych osób. Jest raczej spokojna.

Mężczyzna Ryby
Mężczyzna spod znaku Ryb jest bardzo empatyczny. To osoba oddana i wierna. Ma jednak też skłonności do nałogów. Mężczyzna Ryby miewa też niezwykle zmienne nastroje, od których bywa wręcz uzależniony. Czasami podejmuje decyzje, które są niezwykle zaskakujące.

Dodaj komentarz do znaczenia snu


x