22 czerwiec - 22 lipiec
Znak zodiaku Rak mówi o osobach urodzonych w tym czasie, że są niezwykle delikatne i uczuciowe. To również osoby o dosyć konserwatywnych poglądach. Szczegółowa charakterystyka Raka wskazuje na to, że osoby te czasami podchodzą do świata bardzo nieufnie, tak jakby czekało na nich jakieś poważne zagrożenie. Rak na wszelkie urazy zareaguje poprzez wycofanie się, będzie tez unikać konfrontacji bezpośredniej.

Cechy Raka
Opis znaku Raka wskazuje na to, że jest to osoba bardzo sympatyczna i uczciwa wobec innych ludzi. Rak jest też niezwykle wrażliwy na piękno, łatwo ulega wzruszeniom, bywa też często nieśmiałym marzycielem. W miłości natomiast wymaga sporej inicjatywy z drugiej strony.

Charakter Raka
Rak to osoba o bardzo bogatej wyobraźni. Ich świetny instynkt zawsze prowadzi ich bezpośrednio do celu. Rak potrafi głęboko przeżywać uczucia. Czasami jednak rak może być bardzo lękliwy, co odbiera mu wiarę w siebie i pewność siebie. Rak może też sprawiać wrażenie osoby nieco nieprzewidywalnej. Rak nie lubi też nazbyt wychodzić ze swojej strefy komfortu, przez co często nie wykorzystuje nowych rozwiązań, które się przed nim pojawiają.

Rak jak go zdobyć?
Raka bardzo ciężko zdobyć, ponieważ jest to osoba niezwykle ostrożna w relacjach damsko-męskich. Unika też często zaangażowania. Aby zdobyć Raka trzeba więc przypominać mu o sobie bardzo często, jednak z drugiej stromy nie może to być działanie zbyt natrętne. Osoba spod znaku Raka bardzo lubi komplementy. Na pewno zainteresuje go tez osoba, która zrozumie wszelkie jego bardzo zmienne nastroje. Na początku nie należy też raka nazbyt krytykować, ponieważ to bardzo go zniechęci. Na początku warto pokazać osobie spod znaku raka, że bardzo się nią interesuje.

Kobieta Rak
Kobieta spod znaku Raka to osoba bardzo delikatna i czuła. To zdecydowanie typ romantyczki. Zdarza się jednak, że sięga to za daleko i jest to typ niemalże kobiety - dziecka. Kobieta Rak jest też dosyć spokojna, bardzo ciepła i uprzejma.

Mężczyzna Rak
Mężczyzna spod znaku Raka jest opiekuńczy i bardzo uczuciowy. W swoich działaniach niezwykle romantyczny. To wręcz idealny kandydat na partnera życiowego, ponieważ będzie bardzo oddany swojej partnerce. Mężczyzna Rak ceni sobie domowe ognisko, lubi spokój i harmonię.

Dodaj komentarz do znaczenia snu


x