23 sierpień - 22 wrzesień
Znak zodiaku Panna mówi o osobach urodzonych w tym czasie, że są to ludzie bardzo uporządkowaniu. Umieją doskonale odróżniać rzeczy dobre i pożyteczne od tego co w życiu zupełnie zbędne. Szczegółowa charakterystyka Panny wyraźnie wskazuje na to, że dla Panny ważne będzie zdrowie oraz odpowiednia dbałość o ciało.

Cechy Panny
Opis znaku Panny mówi, że będzie to osoba pilna, obowiązkowa. We wszelkich działaniach bardzo systematyczna. Ceni sobie spokój i życie dobrze zaplanowane. Dla osób spod znaku Panny ważna jest też harmonia w życiu rodzinnym, dlatego wszelkie spory starają się wyjaśniać polubownie, bez zbędnych awantur.

Charakter Panny
Osoba spod znaku Panny będzie zawsze działać ukierunkowana na osiągnięcie konkretnych celów i widocznych rezultatów. Panna to osoba bardzo wnikliwa i krytyczna. Jednak właśnie ten krytycyzm może nieraz przerodzić się w nadmierną drobiazgowość, a nawet swego rodzaju nietolerancję.

Panna jak zdobyć?
Osoba spod znaku Panny będzie poukładana i spokojna. Dosyć trudno jest wkraść się w łaski takiego człowieka. Aby zdobyć Pannę musisz udowodnić, że faktycznie zależy Ci na tej osobie. Mniejsze szanse u osób spod znaku Panny mają ludzie bardzo energiczni i żywiołowi. Panna wybierze raczej spokojnego człowieka, ceni sobie bowiem uporządkowanie, stabilność emocjonalną, stałość w uczuciach. Osoby spod znaku Panny mają w sprawach uczuciowych świetną intuicję - tak więc z pewnością ich tutaj nie oszukasz.

Kobieta Panna
Kobieta spod znaku Panny to bardzo często pielęgniarka albo na przykład nauczycielka. To osoba bardzo praktyczna, pilna i schludna. Jest to osoba zawsze odpowiedzialna, której warto zaufać. Zawsze chętna do pomocy innym ludziom. Panna będzie chętnie pracować zawodowo. Czasami kobiety spod tego znaku bywają dosyć nieufne.

Mężczyzna Panna
Mężczyzna spod znaku Panny to perfekcjonista, bywa pedantyczny i bardzo dba o szczegóły. Jest świetnym rzemieślnikiem albo naukowcem, bądź też badaczem. Jest to osoba uzdolniona praktycznie. Mężczyzna Panna będzie opanowany i często przewidywalny. To również bardzo bystrzy obserwatorzy. Bywają wobec siebie bardzo krytyczni.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Szymek123
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 10.04
0
0

Fajny opis znaku zodiaku. Panna to najlepszy znak :D


x