23 lipiec - 22 sierpień
Znak zodiaku Lew charakteryzuje osoby, które bywają impulsywne albo nawet agresywne. Szczegółowa charakterystyka Lwa wskazuje też na to, że będą to osoby nieco dumne, ale też obdarzone ogromną radością życia. Czasami Lew może zachowywać się bardzo ekspresyjnie, albo i dramatycznie. Osobom spod znaku Lwa zawsze bardzo zależy na tym, aby były akceptowane przez otoczenie.

Cechy Lwa
Opis znaku Lwa wskazuje na to, że osoby urodzone w tym czasie to ludzie, którzy lubią stawiać wyzwania sobie oraz innym ludziom. Są bardzo pracowite i ambitne, cenią też sobie niezależność w działaniu. Lew będzie zawsze dzielnie realizować swoje plany. Lew bardzo ceni sobie komfort psychiczny. Jest to osoba lojalna i wierna.

Charakter Lew
Lew to osoba, która jest do świta nastawiona bardzo optymistycznie. W działaniu nie brak mu zdecydowania i stanowczości. Lwy zawsze mocno wierzą we własne siły, dlatego wiele planów i marzeń udaje im się zrealizować. Są to osoby, które świetnie sprawdzają się jako organizatorzy. Jednak Lew będzie też mieć skłonności do egoizmu oraz do próżności. Osoba spod znaku Lwa lubi podziw innych osób oraz ich akceptację - dlatego też często uzależnia się od tego.

Lew jak go zdobyć?
Zdobywanie Lwa jest trudne, ponieważ z natury to osoba spod tego znaku będzie chciała zdobywać. Jeżeli jednak chcesz spodobać się Lwowi pamiętaj, że Lwy lubią osoby zadbane, piękne, cenią też pewną wyjątkowość. Jeżeli masz swoje pasje i pomysły na życie - to na pewno spodoba się Lwowi, o którego się starasz. Lew uwielbia komplementy, lubi spore zainteresowanie jego osobą. Osoby spod znaku Lwa uwielbiają wręcz adorowanie ich.

Kobieta Lew
Kobieta Lew to silna władczyni, która nigdy nie rezygnuje ze swoich planów. Jest to kobieta sukcesu, elegancka i luksusowa. Potrafi cieszyć się życiem, jest bardzo serdeczna, ale też bywa czasami dumna i wyniosła. W stosunku do swoich ukochanych osób jest bardzo oddana.

Mężczyzna Lew
To zdecydowanie typ władcy, który lubi przewodzić. Jest to człowiek bardzo pewny siebie, swoich umiejętności i przekonań. Lubi się popisywać i być w centrum uwagi. W większym gronie mężczyzna Lew może się bardzo wyróżniać przez swój egoizm. Ich charakter może być bardzo zmienny.

Dodaj komentarz do znaczenia snu


x