darmowy sennik Sen o wypadku

Wypadek pojawiający się we śnie ma wiele interpretacji. Według sennika wypadek samochodowy może być objawem naszych wyrzutów sumienia. Śniąc o wypadku staramy się samych siebie ukarać za popełnione czyny.

Sen o wypadku samochodowym może być również ostrzeżeniem przed ryzykowaną jazdą autem. Musimy bardziej uważać na drodze, bo zagrażamy nie tylko sobie, ale też innym.

Co więcej znaczenie snu wypadek samochodowy obejmuje również niepokój i strach przez czymś. Najczęściej pojawia się on u kobiet, kiedy ktoś z rodziny zdał na prawo jazdy albo zakupił nowe auto.

Może on jednak oznaczać także nadchodzący awans, do którego droga będzie jednak długa i wymagająca poświęceń. 

Jeśli jesteśmy uczestnikami wypadku, ktoś będzie nam próbował pokrzyżować plany. Nie możemy do tego dopuścić, bo inaczej nie uda nam się ociągnąć celów, które sobie obraliśmy.

Kiedy wypadek przeżywamy jest to znak, że możemy popadać teraz łatwo w konflikty z innymi ludźmi, więc warto uważać na to, co mówimy.

Śmierć w wypadku samochodowym wróży nam przemianę wewnętrzną. Może teraz uda nam się nieco spoważnieć i obierzemy w życiu nowy kierunek. 

Kiedy w wypadku ginie bliska dla nas osoba, osłabi się nasza relacja.

Jeśli zaś uda się jej przeżyć, będzie ona miała do nas o coś pretensje lub żal. Przez to również mogą się pogorszyć nasze stosunki. 

Jeśli w naszym śnie pojawiają się ofiary wypadku, najwyższy czas się zastanowić nad tym, jak kierujemy swoim życiem, Być może nasze decyzje i działania wcale nie są odpowiednie i nie prowadzą do niczego dobrego.

Gdy podczas wypadku wpadamy samochodem do wody, przyjdzie nam jeszcze długo poczekać na spełnienie marzeń. 

Jeżeli ktoś nam nieznany ginie w wypadku, rozpoczyna się dla nas w życiu nowy etap. Dzięki temu możemy w końcu ruszyć z miejsca. 

Dla zakochanych wypadek samochodowy pojawiający się we śnie jest symbolem zwracania uwagi na sprawy materialne, a nie to, co najważniejsze w naszym życiu.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Dalek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 23.01
0
0

Dla mnie wypadek samochodowy przez sen przyniósł bardzo pozytywne zmiany w moim życiu.

Twoje imię: Edward
Dodano: 28.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

Twoje imię: jola
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że w wypadku zginęła moja siostra. Widziałam jak karetka zabiera jej ciało...płakałam przez sen. Muszę zrobić wszystko aby nie dopuścić do osłabienia naszych relacji.


x