Inne nazwy snu:

wszy

darmowy sennik Sen o wszawicy

Wszawica to problem bardzo powszechny, który właściwie może dotknąć każdego, a mimo to odczuwamy wstyd i zażenowanie, kiedy o tym słyszymy. Kiedy myślimy „wszy", na ogół przychodzą nam do głowy złe skojarzania i dodatkowo odczuwamy obrzydzenie. W snach pasożyt ten stanowi wyraz frustracji, irytacji, obawy, strachu, poczucia bycia winnym, wyrzuty sumienia oraz brudu duchowego, z którym mamy styczność na co dzień. Ponadto wesz może przekazywać, że musisz zacząć podchodzić z dystansem do jakiejś osoby, sytuacji albo relacji w Twoim życiu. W jaki sposób może rozumieć sen o tych stworzeniach we włosach?
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Sny o wszach we włosach odznaczają się mnogością znaczeń, które dość często nie są zgodne ze sobą.
  • Jeżeli śnisz o wszach we własnych włosach, możesz mieć pewność, że zachorujesz. Natomiast w przypadku snu o tych pasożytach w czyichś włosach spotka to kogoś innego jak rodzina, znajomi bądź przyjaciele.
  • Wiele wszy w swoich włosach jako przedmiot marzeń sennych to zapowiedź wzbogacenia się w najbliższej przyszłości.
  • Widzenie wszy w swoich lub czyichś włosach jako przedmiot marzeń sennych zwiastuje pomyślny dla Ciebie okres, podczas którego Twoje przedsięwzięcia będą miały duże szanse na realizację. Los będzie Ci sprzyjał.
  • Sen o małej ilości wszy we włosach oznacza, że w drodze do realizacji jakiegoś Twojego przedsięwzięcia los zmusi Cię do pokonania pewnych trudności.
  • Sen, w którym ma miejsce obcinanie włosów z powodu wszy, oznacza, że pod żadnym pozorem nie możesz dać się komuś sprowokować.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Nadia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ciekawe te senniki.


x