Inne nazwy snu:

sen o wszach, sen o włosach, sen o wszach na głowie

Mimo, że wszawica jest chorobą powszechną, którą można zarazić się podczas kontaktów z drugim człowiekiem, wzbudza ona wstyd i zakłopotanie. Wszy przeważnie wywołują w nas odrazę i panikę. Jako motyw senny wykazują się złą co do zasady symboliką, która wiąże się z frustracją, irytacją, strachem, niespokojnym sumieniem, poczuciem winy, brudem emocjonalnym oraz pragnieniem zdystansowania się w stosunku do jakiegoś człowieka, sytuacji bądź relacji. Jak mamy rozumieć sen o tych pasożytach we włosach?
darmowy sennik Sen o wszach we włosach

Szczegółowe znaczenie snu:

 

 

  • Co do zasady sny o wszach we włosach posiadają wiele interpretacji, które nierzadko pozostają względem siebie w sprzeczności.
  • Motyw senny wszy we włosach to ogólnie zapowiedź choroby. Jeżeli dostrzegasz je u siebie, wówczas to Ty zachorujesz, a u kogoś innego- zachoruje członek rodziny, znajomy albo też przyjaciel.
  • Sen o wszach, których jest pełno w Twoich włosach, zapowiada powiększenie Twojego majątku w bliskiej przyszłości.
  • Jeżeli dostrzegasz w swoich lub czyichś włosach wszy, wkrótce możesz spodziewać się dobrego czasu w Twoim życiu. Szczęście nie opuści Cię nawet na krok i będzie bardzo pomocne w realizacji przedsięwzięć, którymi się zajmujesz.
  • Sen o niewielkiej licznie wszy we włosach przepowiada, że na drodze do osiągnięcia jakiegoś celu spotkają Cię kłopoty, które doprowadzą Cię do opóźnienia w jego realizacji.
  • Obcinanie włosów z powodu wszy we śnie to sygnał, że nie możesz dopuścić do sytuacji, w której komuś uda się Cię sprowokować.

 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Ronie
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

Twoje imię: iguś
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że z powodu wszy musiałam obciąć włosy. Płakałam jak dziecko z tego powodu. Miałam jednak nadzieję, że sen o wszach będzie miał pozytywne znaczenie...


x