darmowy sennik Sen o własnej ciąży

Będąc w ciąży we śnie jako kobieta powinniśmy odnosić to do aktualnego naszego stanu, jeżeli akurat spodziewamy się dziecka. Często może to być także oznaka obawy przed zajściem w ciążę, jeżeli śniąca nie chce potomstwa. Interpretacja ciąży w wielu sennikach jest bardzo bogata. Gdy odnosi się do młodej dziewczyny, która śni o byciu w ciąży, to zazwyczaj jest ostrzeżeniem przed plotkami i skandalami. Jeżeli odnosi się do kobiety dojrzałej, która we śnie jest w ciąży, to symbolizuje zazwyczaj nadejście dobrego okresu w jej życiu. Niektóre senniki omawiają sen o byciu w ciąży jako symbol spełnienia się wszystkich kobiecych marzeń.

Sny o ciąży zazwyczaj symbolizują coś zupełnie nowego, najczęściej chodzi o zmianę, koniec i początek jakiegoś etapu w życiu. Czasami są interpretowane jako obowiązek wcielenia się w nową rolę, ale niewskazane jest obawianie się jej. Jeśli przyśniła się nam ciąża bliźniacza, oczekujmy osiągnięcia dwukrotnych korzyści ze znalezienia się w nowej sytuacji. Ciąża bliźniacza w snach może być również znakiem bezpieczeństwa w biznesie i zadowolenia z życia. Jeżeli śnimy o innej ciężarnej kobiecie, to w niedługim czasie powinniśmy się spodziewać nagłego przypływu gotówki.

Oglądanie porodu w naszym śnie jest symbolem oczyszczenia i odciążenia organizmu. Jeśli śniąc mamy bliźniaki, to oczekujmy dobrych wiadomości. Jeżeli jednak we śnie urodziliśmy bliźnięta, to jest to dla nas znakiem zdrowia fizycznego i psychicznego. Sen o ciąży z komplikacjami to natomiast informacja o problemach osoby śniącej. Problemów tych nie rozwiążemy bez pomocy znajomych. Jeśli śnimy o narodzinach chłopca, czeka nas wiele szczęścia w interesach. Narodziny dziewczyny są za to odzwierciedleniem jakiegoś bolesnego doświadczenia. Gdy śniąc staliśmy się świadkami cudzego porodu, to wejdziemy w posiadanie majątku, ale w sposób nieuczciwy.

Rodząc w naszym śnie uwalniamy się natomiast od wszelkich trosk i osiągniemy jakieś korzyści. Gdy jednak wyśniliśmy bolesny, własny poród, czeka nas choroba. Ciężki poród interpretowany jest jako nieszczęśliwe małżeństwo. Jeśli w naszym śnie pojawia się martwy płód, najpewniej czeka nas żałoba. Jeżeli śniąc jesteśmy obecni przy szczęśliwym porodzie, czeka nas wielkie szczęście i radość. Jeżeli w naszym śnie występuje nieszczęśliwy poród, nadchodzi czas smutku i bólu.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Bogdan
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

Twoje imię: onna
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że jestem w zaawansowanej ciąży. Czułam się świetnie i byłam prze szczęśliwa. Bardzo podoba mi się znaczenie snu o ciąży i bardzo chciałabym aby w moim życiu zaczęło się coś zmieniać...oczywiście na lepsze.


x