darmowy sennik Sen o walczącym psie i kocie

Prawdziwa jest opinia, że pies to najlepszy kompan człowieka. Jego posiadanie niesie za sobą same pozytywy dla naszego bezpieczeństwa, jak i naszego zdrowia psychicznego. W snach zwierzę to stanowi symbol przyjaciela, lojalności, oddania, szczerości, ochrony i miłości. Z kolei każdy kot to indywidualność. Chodzi własnymi drogami, a także przychodzi i odchodzi kiedy chce. We śnie stanowi wyraz oryginalności, mądrego umysłu, bystrości, samowystarczalności, wolności, a również podstępności, fałszywości i egoizmu. Jak możemy rozumieć sen o psie oraz kocie?
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Przy rozważaniu snu o tych zwierzętach należy pamiętać o ich sennej symbolice i cechach podobnych dla danego gatunku. Najogólniej mówiąc, pies oraz kot w Twoim śnie to nikt inny jak ludzie z Twojego otoczenia.
  • Warto zapamiętać jakie nastawienie względem siebie miały w Twoim śnie te zwierzęta. Jeżeli odnosiły się do siebie z wrogością, wówczas można wnioskować, że spotkasz się w swojej rzeczywistości z nieprzychylnie do siebie podchodzącymi osobnikami. Ich niesnaski mogą w przyszłości uwikłać Cię w jakieś problemy.
  • Znany kot i pies w naszych marzeniach sennych oznaczają ludzi, których znamy.
  • Jeśli jednak dostrzeżone we śnie zwierzęta nie są nam znane, wówczas w Twoim świecie pojawią się osoby, które mogą przyczynić się do pojawienia sytuacji problemowej.
  • Jeśli kot i pies mają do siebie pozytywne nastawienie we śnie, można wnioskować wtedy, że Twoje otoczenie także będzie Cię odbierało w taki sam sposób.
  • Negatywna postawa psa względem kota jako temat przewodni snu świadczy o tym, że ludzie dookoła będą mieli taki sam jak we śnie stosunek do Twojej osoby.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Ola
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.


x