darmowy sennik Sen o stopach

Stopy pojawiające się we śnie można postrzegać jako symbol erotyczny, jednak są one też wróżba osiągnięcia pewnego punktu, etapu w życiu, do którego obecnie dążymy. Jeśli sen o stopach dotyczy Twoich stóp, pragniesz zapewnić sobie daną pozycję w społeczeństwie. Według sennika symbol ten może także oznaczać problemy rodzinne, z którymi będziesz musiał się zmierzyć. Kiedy stopy Cię bolą, zaczną Cię ograniczać problemy finansowe, jednak gdy dobrze się rozejrzysz, znajdziesz jakieś rozwiązanie. Stopy okaleczone lub krwawiące zwiastują niską samoocenę lub chwiejną pozycje społeczną. Jeśli chcesz być poważany w środowisku, musisz podjąć się pewnych kroków. 

Kiedy kształt stopy odbiega od normalności, dowiesz się niebawem czegoś interesującego. Mycie stóp we śnie symbolizuje nasze ignorowanie pewnych problemów lub potrzebę większej zaradności i pewności siebie. 

Gdy we śnie dotykasz stopy partnera, w Twojej głowie pojawią się miłosne fantazje, które może warto spełnić. 

Znaczenie snu stopy, kiedy widzisz na nich odciski to dobry znak w interesach. 

Jeśli we śnie oglądasz swoje stopy, czujesz wstyd lub upokorzenie, musisz się wyzbyć tych negatywnych emocji chcąc iść dalej. Gdy oglądasz czyjeś stopy, spotka Cię rodzinna tragedia. 

Jeśli masz dużą stopę we śnie, staniesz się właścicielem jakiejś nieruchomości. Wąska stopa oznacza, że przed Tobą długa i daleka droga. Brudna stopa wróży chorobę. Kiedy coś Cię w nią ugryzło, ktoś Ci zazdrości pewnych osiągnięć. Amputowana stopa to hańba i szyderstwo. Gruba stopa sygnalizuje utrudnienia i niedomaganie w wielu sytuacjach. Stopa spuchnięta wróży całkowitą odmianę Twojego losu. Złamanie stopy to zwiastun wypadku. Musisz teraz być wyjątkowo ostrożny żeby go uniknąć. 

Całowanie stopy jest symbolem skruchy związanej z upokorzeniem. 

Bosa stopa pojawiająca się we śnie oznacza problemy, które można przezwyciężyć jedynie ciężką pracą. 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: m
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ciekawe te senniki.

Twoje imię: ~Basia
Dodano: 14.03
0
0

Śnił mi się chłopiec który pięknie spiewal był bosy kiedy podniosłam jego stopę zauważyłam że ma po 6 palców byłam zdumiona tym odkryciem

Twoje imię: Lesia
Dodano: 28.02
1
0

Miałam sen o stopie, a konkretnie o bosych stopach. Po pewnym czasie napotkałam wiele przeciwności losu i problemów, z którymi ciężko było mi sobie poradzić. Dzięki determinacji udało się jednak pokonać wszelkie problemy. Świetna interpretacja snu

Twoje imię: ~DorotaO
Dodano: 13.08
0
0

Śniłaś mi się moja zmarła mama idąca ulicą koło parku na bosaka. Idąca razem z nią zauważyłam, że nie ma butów. Mama miała zawsze kłopoty ze stopami, a we śnie szła bardzo swobodnie. Na moje pytanie gdzie ma buty, odpowiedziała, że chyba zajęła je na wykładzie na uczelni. Mama poszla dalej a ja wrocilam się zeby ich poszukać. Bylo zv tym zwiazanych kilkazabawnych sytuacji, alw w sumie ich nieznalazlam.

Twoje imię: ~Olinka
Dodano: 9.08
0
0

Co moze oznaczac kiedy sie sni dziura w stopie a z tej dziury idzie hm....biegunka ktora rozlewa sie po calej podlodze.I tak dwa razy i to za granica.Jacys ludzie pomagali mi sprzatac te podlohe zapaskudzona.Malo fajny sen.


x