darmowy sennik Sen o romansie z koleżanką z pracy

Jeśli śni nam się koleżanka z pracy, oznacza to, że dużo o niej myślimy.

Sen ten u panów jest wyrazem zainteresowania koleżanką z pracy.

U pań zaś symbolizuje on zagrożenie, zazdrość lub rywalizację o coś.Może on dotyczyć nie tylko sfery zawodowej, ale również innych obszarów życia. Takie kobiety czują się niedoceniane lub mają niską samoocenę.

Jeżeli rozmawiamy we śnie z koleżanką z pracy, ktoś w końcu nas pochwali za starania.

Kiedy natomiast się z nią kłócimy, jest to ostrzeżenie, że mogą nas dotknąć poważne problemy ze słuchem. Głównie mogą one dotyczyć właśnie hałasu w naszym miejscu pracy.

Romans z koleżanką z pracy we śnie może mieć kilka znaczeń.

Według sennika romans z koleżanką z pracy jest oznacza nasze fantazje erotyczne na jej temat, jeżeli na jawie również nas ona pociąga. Wówczas nie należy się zbytnio zajmować symboliką snu, bo wyraża on jedynie pociąg do kobiety, z którą pracujemy.

Znaczenie snu romans z koleżanką z pracy to także polepszenie naszych relacji ze współpracownicą, jeżeli nam się ona nie podoba na jawie. Może zostaniemy teraz przydzieleni do jakiegoś wspólnego działania, które sprawi, że się lepiej poznamy.

Poza tym sen o romansie z koleżanką z pracy to także zapowiedź wielkiej miłości. Zwłaszcza kiedy we śnie ją całujemy czy też flirtujemy z nią, czeka nas płomienne uczucie.                  


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Jakub
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.


x