darmowy sennik Sen o romansie w pracy

Według sennika romans w pracy oznacza nasze podświadome pragnienie wrażeń w życiu, dążenie do ryzyka i satysfakcji z tego, że nikt nas nie nakryje na jakimś czynie.

Poza tym sen o romansie w pracy może być dla nas wróżbą skandalu. Jeśli bowiem ktoś odkryje nasze niestosowne zachowanie, może to doprowadzić do powstawania plotek, ujawnienia romansu, a nawet utraty przez nas dobrego imienia.

Tak samo romans w pracy symbolizuje odkrycie przez kogoś naszej tajemnicy i wykorzystanie jej przeciwko nam.

Znaczenie snu romans w pracy kiedy jest on przyjemny to nasze ukryte fantazje erotyczne, które są niespełnione. Może warto na ich temat porozmawiać z partnerem?

Jeśli zaś sen o romansie w pracy był nieprzyjemny, a kolega z pracy czy koleżanka nas nie podnieca, może to być zwiastun poprawy relacją z nim czy nią. Jest to wówczas wróżba naszej udanej współpracy. 

Romans z szefem lub przełożoną symbolizuje nasze podświadome podniecenie wpływowymi ludźmi. Możemy również chcieć wykazać się czymś lub po prostu zajść wysoko. Być może kieruje nami pragnienie władzy lub awansu. Nie koniecznie jednak nasze działania będą słuszne i mogą się spotkać z publicznym ośmieszeniem lub nawet linczem. Wystrzegajmy się więc nieczystych zagrań. 

Jeśli śni Ci się, że masz romans, Twoje kłopoty będą się teraz kumulować. Musisz więc cierpliwie je znosić, bo w końcu uda Ci się osiągnąć cele.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Cela
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ciekawe te senniki.


x