darmowy sennik Sen o rodzeniu dziecka

Sen o porodzie to motyw senny, który pojawia się przede wszystkim u kobiet. A już najczęściej u tych, które bardzo marzą o tym, żeby zajść w ciążę.

Według sennika poród we śnie to z jednej strony dobry znak, ponieważ odnosi się do błogosławieństwa jakim są narodziny dziecka, z drugiej zaś to zły znak ponieważ może odnosić się do bólu, który zawsze towarzyszy porodowi.

Sen o porodzie dla osób, które właśnie spodziewają się dziecka często odnosi się do naturalnych obaw związanych z tą sytuacją. W końcu poród to nie tylko nowe życie, ale najpierw sporo bólu i obaw o prawidłowy jego przebieg.

Sen o porodzie dla osób, które dziecka się nie spodziewają zapowiada zupełnie nowe możliwości, poznanie nowych ludzi lub narodziny zupełnie nowego pomysłu, który odmieni nasze życie.

Sen o porodzie, w którym noworodek jest duży i zdrowy to bardzo dobry znak w odniesieniu do prowadzonych interesów. Będą one przebiegać pomyślnie i zakończą się sukcesem.

Natomiast jeżeli we śnie widzimy noworodka chorego, albo martwego to jest to sen zapowiadający chorobę i żałobę.

Według sennika staropolskiego sen o porodzie zwiastuje błogosławieństwo dla całej naszej rodziny.

Narodziny dziewczynki to zapowiedź bolesnych doświadczeń, które przeżyjemy w najbliższym czasie.

Natomiast narodziny chłopca wróżą sukcesy zawodowe, szczęście i pomyślność w interesach. To też zapowiedź bardzo dobrej passy w sprawach finansowych.

Sen o porodzie, który pojawia się u kobiety niezamężnej to ostrzeżenie przed utratą reputacji, albo olbrzymim skandalem obyczajowym z jej udziałem.

Poród, który widziany jest koszmarze sennym wiąże się najczęściej ze swego rodzaju oczyszczeniem.

Jeżeli we śnie bacznie przyglądamy się porodowi, znaczy to, że wkrótce bardzo się wzbogacimy, jednak odbędzie się to czyimś kosztem.                 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Wszytkie dane zostały exportowane do pliku!
Twoje imię: Dominika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.


x