darmowy sennik Sen o remoncie mieszkania

Według sennika remont mieszkania widziany we śnie można interpretować na wiele sposobów w zależności od tego, jaka część mieszkania jest w remoncie.

Jeżeli sen o remoncie mieszkania lub domu odnosi się do wszystkich wnętrz, to jest to znak, że musisz wreszcie dokonać pewnych zmian w sowim życiu – przede wszystkim naprawić pewne relacje, albo też zmienić swoje wnętrze.

Sen o remoncie pokoju w mieszkaniu to nawiązanie do relacji z partnerem. Jest to wyraźna sugestia do tego, że powinieneś zadbać o te relacje w sposób szczególny, ponieważ w innym wypadku może dojść między wami do kryzysu.

Remont łazienki z kolei odnosi się do konieczności oczyszczenia duchowego oraz pozbycia się wyrzutów sumienia, które towarzyszą ci od wielu lat.

Remont sypialni to dla ciebie znak, że musisz odpocząć od codziennych trosk i problemów. Ciągłe zamartwianie się sieje spustoszenie w twoim wnętrzu.

Remont kuchni widziany we śnie to z kolei odniesienie do relacji z najbliższą rodziną. Warto na każdym kroku dbać o ognisko domowe.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Halina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 21.01
0
0

Sen o remoncie to mnie męczy jeszcze po tym który niedawno naprawdę skończyliśmy.

Twoje imię: Rysio
Dodano: 28.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.

Twoje imię: ~jolka
Dodano: 26.02
0
0

śnił mi się remont całego domu, wszędzie bałagan...chyba czas zająć się remontem własnego życia


x