Inne nazwy snu:

sen o psie, sen o zranionym psie, sen o chorym psie

Można bez wątpienia uznać psa za najlepszego i najwierniejszego towarzysza człowieka, dlatego że strzeże jego dobytku, ochrania przed niebezpieczeństwami i jest przy nim w słabszych momentach życia. Jego symbolika senna jest bardzo bogata, ponieważ może symbolizować przyjaciela, lojalność, wierność, autentyczność, bezpieczeństwo, odwagę, a także zwierzęcy instynkty, bezkompromisowość, strach, zdradę oraz kłamstwa. Jeżeli widzimy we śnie ranę, wówczas odzwierciedla ona niemiłe doświadczenia życiowe śniącego, a także bezsilność, gorycz i emocjonalny ból. Jak mamy rozumieć sen o zranionym psie?
darmowy sennik Sen o rannym psie

Szczegółowe znaczenie snu:

 

  • Taki pies we śnie zawsze wskazuje, że Twój bliski czuje się zraniony psychicznie. Być może odnosi się to do Twojego partnera bądź Twojej partnerki, przyjaciela lub członka rodziny.
  • W pierwszym znaczeniu zraniony pies oznacza, że to właśnie Ty krzywdzisz kogoś swoją postawą i czynisz to niekiedy nieumyślnie. W rezultacie Twoje stosunki z bliskim ulegają pogorszeniu. Może warto nieco zmienić własne zachowanie?
  • Jeżeli dostrzegasz rannego psa w swoim śnie, zapewne bliska Ci osoba czuje się pokrzywdzona, a wszystko to z powodu czyichś działań i słów, które bardzo ją zraniły. Okaż zainteresowanie tą sytuacją, aby móc jakoś podnieść na duchu swojego przyjaciela.
  • Ranny milczący pies jako przedmiot Twoich marzeń sennych symbolizuje przyjaciela, który nie ujawnia własnego smutku i zatroskania.
  • Jeżeli zraniony pies wydaje głos w Twoim śnie, najprawdopodobniej Twój bliski jest wściekły na Ciebie i czuje się zniechęcony Twoim postępowaniem.

 

 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Kacper
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

Twoje imię: alina
Dodano: 29.05
0
0

Widziałam w swoim śnie rannego psa, który głośno szczeka. Co do interpretacji to jest zgodna, ponieważ mój mąż jest na mnie wściekły za wczoraj, że ubrałam za krótką sukienke i się na mnie fochną eh


x