darmowy sennik Sen o poronieniu

Poronienie obecne w naszym śnie jest najczęściej zapowiedzią rozczarowania. Jeżeli sami poroniliśmy we śnie, oznacza to dla nas fiasko jakiegoś planu. Gdy natomiast podczas snu ujrzeliśmy kobietę, która poroniła, jest to zły omen przed emocjonalną lub fizyczną krzywdą.

Kiedy w naszym śnie sami rodzimy, uwalniamy się od wszelkich trosk i osiągniemy korzyści. Jeśli natomiast w naszym śnie jesteśmy w ciąży, to bardzo często jest to zwykłe odzwierciedlenie aktualnego naszego stanu, gdy właśnie spodziewamy się dziecka. Ciąża własna pojawiająca się we śnie może także być oznaką obawy przed zajściem w ciążę, kiedy bardzo nie chcemy mieć dzieci. Młoda dziewczyna śniąca o byciu w ciąży powinna zacząć wystrzegać się plotek i skandali. Kobieta dojrzała, która śni o byciu w ciąży, powinna wyczekiwać nadejścia bardzo dobrego okresu w jej życiu. Własny i bolesny poród jest ostrzeżeniem o rychłej chorobie. Ciężki poród w naszym śnie to nieszczęśliwe małżeństwo. Martwy płód we śnie jest ostrzeżeniem o nadchodzącej żałobie.

Poród w naszym śnie zazwyczaj jest przenośnią oczyszczenia, odciążenia organizmu. Gdy marzenia senne mówią o szczęśliwym porodzie, to spodziewajmy się sporej radości oraz wielkiego szczęścia. Jeżeli natomiast wyśniliśmy narodziny chłopca, są one zapowiedzią szczęścia w interesach. Narodziny dziewczynki to niestety czekające nas bolesne doświadczenia. Mając sen o koleżance w ciąży jest to dla ciebie sygnałem o sporym niezadowoleniu miłosnym. Wiele senników ukazuje koleżankę jako oznakę niespodziewanego problemu.

Jeżeli sny traktują o ciąży, to czeka nas w życiu coś zupełnie nowego, może to być na przykład przejście z jednego do drugiego jego etapu. Czasami sen o ciąży należy odczytać jako konieczność odnalezienia się w nowej roli. Senniki radzą nam jednak, aby się tej roli nie obawiać. Gdy podczas naszego snu spoglądamy na ciążę bliźniaczą, spodziewajmy się dwukrotnych korzyści z nowej sytuacji. Bliźniacza ciąża to symbol senny zwiastujący zadowolenie z życia i bezpieczeństwo w biznesie. Zdrowe bliźnięta są oznaką wielkiego spełnienia. Nadciągające kłopoty w rodzinie zwiastują nam obecne w snach chore bliźnięta. Bliźnięta jednojajowe są zapowiedzią zadowolenia z siebie, natomiast bliźnięta syjamskie oznaczają stratę finansową.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: AA
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.07
0
0

Obszerne znacznie snu

Twoje imię: Diana
Dodano: 28.11
0
0

Ciekawe te senniki.


x