Inne nazwy snu:

sen o zdradzie żony, sen o niewierności żony, sen o zdradzie, sen o zdradzie małżeńskiej

Zdrada to poważne przewinienie przeciwko relacjom damsko-męskim. Obiektywnie patrząc, jej widmo wisi tak właściwie nad każdym związkiem. Jest w równym stopniu rozpowszechniona, co potępiana we współczesnym świecie. Pociąga za sobą same negatywne następstwa – zranioną dumę, zniszczenie zaufania oraz miłości, poważne podważenie zaufania, upokorzenie i nienawiść. W jej wyniku często dochodzi do decyzji o rozstaniu. Takie przeżycie powoduje ból i rzutuje na późniejsze życie uczuciowe.
darmowy sennik Sen o niewierności żony

Zdrada jako motyw senny jest dla nas przeważnie źródłem negatywnych emocji i sprawia, że zaczynamy się zastanawiać czy w naszym związku wszystko jest w porządku. Jednakże niekoniecznie musi być tak, że sen się ziści w realnym życiu. Jak więc mamy rozumieć sen o zdradzie żony?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Zdrada żony jako temat przewodni snu świadczy o tym, że czujesz się niepewnie w swoim związku albo męczy Cię zazdrość.
  • Zdrada żony we śnie może być przejawem szukania nowych doznań w życiu. Jest możliwe, że osoba śniąca postrzega swoje życie jako nudne i pragnie zmian.
  • Zdrada żony we śnie to symbol nadchodzących problemów małżeńskich niezwiązanych jednak ze zdradą.
  • Sen o niewierności małżonki, której dopuściła się z przyjacielem męża, sugeruje, że nastał najwyższy czas, aby pomyśleć nad dalszymi dziejami Twojego małżeństwa.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Klaudiusz
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Sprawdza się!

Twoje imię: Maja
Dodano: 27.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

Twoje imię: Janina
Dodano: 27.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.


x