Inne nazwy snu:

apteka we śnie, kupować leki sennik

Sen o aptece ma kilka znaczeń, nie zawsze odnosi się do bezpośredniego znaczenia przedmiotu o którym śni śniący. Warto więc poświęcić chwilę i poznać znaczenie snu, a być może wskazówki, które niesie sen będą na tyle cenne, by ułatwić życie śniącemu. Sen o aptece to w ogólnym znaczeniu odzwierciedlenie sytuacji, w której śniący poszukuje wsparcia u innych osób, chce poznać własną receptę na szczęście.
darmowy sennik Sen o kupowaniu leków w aptece

  • Jeżeli śniący w swoim śnie rozmawia z pracownikiem apteki, to dla niego dobry znak, zapowiada poprawę sytuacji materialnej. Nierzadko można to powiązać z małżeństwem zawartym z bogatym partnerem lub partnerką.
  • Sen, w którym śniący kupuje jakąś rzecz w aptece należy interpretować jako brak zaufania do otaczających go osób. Jeżeli śniący przy tym realizuje receptę, może być spokojny, gdyż kłopoty, które go spotkały uda się rozwiązać i śniący znajdzie właściwe rozwiązanie sytuacji, która mu nie dawała spokoju.
  • Sen o aptece to także wskazówka, by spojrzeć na własne marzenia, które czekają na spełnienie. Może warto zrobić krok, by przybliżyć ich realizację. Nie należy też odkładać większości planów na później, dlatego że może być zbyt mało czasu, by je móc potem zrealizować.

 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Adrian
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.07
0
0

Super

Twoje imię: Mirka
Dodano: 27.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

Twoje imię: ~annaP
Dodano: 26.02
0
0

śniło mi się, że stałam w kolejce w aptece...może rzeczywiście czas zacząć realizować swoje marzenia...?


x