Inne nazwy snu:

Sen o krześle

darmowy sennik Sen o krześle

Według sennika krzesło często może odzwierciedlać pewną pozycję osoby śniącej – jeżeli siedzi się bowiem na wygodnym i obszernym krześle, które niemalże odzwierciedla tron, to może to być nawiązanie do bardzo silnej pozycji społecznej osoby śniącej.

Sen o krześle często pojawia się w momencie, w którym masz na jawie do wykonania jakieś bardzo ważne zadania. I sugeruje on, że z tych zadań się nie wywiążesz.

Jeżeli jednak śni ci się, że siedzisz na krześle, to znak, że w najbliższym czasie czeka cię bardzo dużo pracy, bez możliwości większego wytchnienia. Wszystkie te wysiłki jednak przyniosą sporo korzyści.

Sen o tym, że przed sobą ustawiasz krzesło oznacza, że utracisz swoją pozycję, albo zostanie ona wymieniona. Najczęściej taki sen odnosi się do kariery zawodowej.

Jeżeli w twoim śnie pojawia się bardzo piękne krzesło, które wręcz zachwyca swoim wyglądem, to jest to znak, ze twoje życie płynąc będzie spokojnie i dostatnio. Jeżeli natomiast widzisz krzesło, które jest zniszczone i połamane to sen taki zapowiada spore problemy w rodzinie. Sielanka rodzinna zakłócona zostanie przez kogoś, kto będzie bardzo nieżyczliwy dla twojej rodziny.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Filip
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Bardzo ciekawy i interesujący opis

Twoje imię: Miś
Dodano: 23.01
0
0

Siedziałem na takim wielkim krześle i nie mogłem z niego zjeść. Taki dziwny sen dziś miałem.

Twoje imię: Oponka
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.


x