darmowy sennik Sen o krwawieniu

Kiedy we śnie krwawisz, pojawi się teraz w Tobie siła, by sprostać czekającym na Ciebie działaniom. Sen o krwawieniu może jednak również symbolizować utratę sił i energii, wyczerpanie psychiczne czy też bolesną konfrontację z dobrze znanymi Ci ludźmi. Jeśli to ktoś w naszym śnie krwawi, zaczniemy się o kogoś martwić. Być może będziemy również potrzebować od niego pomocy, ponieważ nie poradzimy sobie z problemem i ogarniającymi nas emocjami. Według sennika krwawienie z nosa jest znakiem, ze czujesz się wykończony przez stres i napięcie. Krew na ustach sugeruje, że czegoś się boisz. Znaczenie snu krwawić z ust to poczucie winy, które jest w Tobie zakorzenione i powinieneś coś zrobić, by się go pozbyć i uzyskać wybaczenie. Jeśli plujesz krwią, czekają Cie troski i zmartwienia. Ręce we krwi wróżą sprawienie komuś przykrości. Ciało leżące w krwi oznacza niemiłą niespodziankę, z którą jednak sobie szybko poradzisz. 

Rana jest symbolem problemów emocjonalnych, rozczarowania czy poczucia niesprawiedliwości. Coś nie daje nam spokoju i musimy poczekać jeszcze trochę na zagojenie się tej rany. Kiedy we śnie zostajemy zranieni, w głębi duszy czujesz się nadal skrzywdzony przez los. Jeśli ją próbujesz wyleczyć, czekają Cię korzyści zawodowe. Kiedy z Twojej rany sączy się jeszcze krew, ktoś w przeszłości zranił Twoje uczucia. Gdy inna osoba jest ranna, uda Ci się uciec przed działaniem fałszywych osób. Ranienie kogoś symbolizuje duże wyrzuty sumienia. Kiedy masz ranę na nodze, coś powstrzyma Cię przed dojściem do celu. Rana na twarzy to kłopoty miłosne. Rana na brzuchu to nadzieją na pomyślne ułożenie się spraw. Kiedy masz ranę na palcu, wtykasz nos w nie zwoje sprawy, co może się dla Ciebie źle skończyć. 

Menstruacja może być symbolem złego samopoczucia, ale oznacza także oczyszczenie, płodność i nowe plany. Kiedy masz okres we śnie, w Twoim życiu zaczną się pozytywne zmiany. Spóźniająca się miesiączka jest poradą, by skupić się na sprawach codziennych. Kiedy krwawienie jest obfite, za bardzo rozpamiętujesz przeszłość zamiast ruszyć naprzód. Jeśli zabrudziłeś się krwią, sen ostrzega Cię przed złymi zamiarami wobec innych. Poplamione ubranie sygnalizuje, że boisz się kompromitacji. Regularna miesiączka oznacza spędzanie czasu wśród miłych ludzi. Nieregularna natomiast zwiastuje burzliwe przeżycia. 

Pobieranie krwi we śnie stanowi poradę, że musisz teraz poświęcić się dla innych, ponieść jakąś ofiarę. Zaraz potem należy Ci się odpoczynek i relaks, by na nowo przygotować się do podążania swoimi ścieżkami.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Nadia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Śniło mi się.

Twoje imię: Maja
Dodano: 27.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

Twoje imię: ~Esti12
Dodano: 26.02
0
0

Baaardzo ciekawa interpretacja snu...

Twoje imię: ~Kara13uji
Dodano: 1.09
0
0


x