darmowy sennik Sen o kraksie samochodowej

Kiedy śni nam się wypadek samochodowy, odczytujemy sen z nim negatywnie i nieraz budzimy się z przestrachem.

Rzeczywiście symbol ten ma wiele negatywnych znaczeń.

Po pierwsze sygnalizuje nam on, że na co dzień nieostrożnie prowadzimy samochód i może to przyczynić się w końcu do jakiegoś wypadku.

Co więcej wypadek samochodowy jest także wyrazem naszego lęku i niepokoju. Boimy się prowadzenia auta albo wykonywania tej czynności przez naszych bliskich. Może ktoś z nich zdał teraz na prawo jazdy lub kupił nowy samochód i na wierzch wyszły nasze lęki z tym związane.

Wypadek samochodowy jest również znakiem, że prowadzimy nieodpowiedni tryb życia, niebezpieczny dla zdrowia i być może budowanych z ludźmi relacji.

Jednak jest także pozytywna wróżba wypadku widzianego we śnie- może nam się teraz w końcu udać uzyskać awans. Jeśli się długo o niego staraliśmy, to jest właśnie ten czas kiedy go otrzymamy.

Przeżycie wypadku samochodowego we śnie jest wróżbą wielkiego szczęścia. Teraz możemy podejmować nawet te trudne decyzje.

To także dobry znak jeśli mowa o finansach. Według sennika wypadek samochodowy oznacza, że Twoja sytuacja finansowa ulegnie znacznej poprawie.

Znaczenie snu wypadek samochodowy to jednak również jego groźba na jawie. Musisz prowadzić zdecydowanie ostrożniej.

Sen o przeżyciu wypadku samochodowego symbolizuje również otaczanie się lekkomyślnymi ludźmi, przez których możemy łatwo wpaść w tarapaty, a nie będzie wcale tak łatwo się z nich wydostać.                  


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Piotr
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Przyśniło mi się że miałem stłuczkę samochodową, dzisiaj jadąc do pracy obal nie wjechałem w kierowcę który zmieniał pas na mój nie wiem czy się zagapił czy mnie nie widział jak jeszcze raz mi się coś takiego przyśni to będę uważał na drodze

Twoje imię: kasia
Dodano: 29.05
1
0

Niedawno zdałam prawo jazdy i rozglądam się za nowym samochodem. Miałam dziś sen o kraksie samochodowej i teraz nie wiedziałam jak mam odbierać tą iterpretacje ale moze rzeczywiscie obawiam sie jazdy autem samodzielnie bez instruktora tak dziwnie.


x