Inne nazwy snu:

Sen o kradzieży czegoś

darmowy sennik Sen o kradzieży czegoś

Sen o kradzieży oznacza, że za dużo uwagi poświęcasz na sprawy materialne. Przez to możesz przeoczyć to, co naprawdę ważne w życiu. Kradzież wyraża również nasze cierpienie z jakiegoś powodu czy też doznanie krzywdy. 

Kiedy ktoś nas okradł we śnie, możemy liczyć na dobre interesy. Jeśli to my kogoś okradliśmy, należy liczyć się ze stratami i niepowodzeniem. Według sennika kradzież słodyczy to wróżba niewielkich problemów ze zdrowiem. Kradzież pieniędzy oznacza, że teraz trzeba uważać na osoby w Twoim otoczeniu. Kradzież kosztowności jest związana z porażką. Wszelkie starania pójdą teraz na marne. Kradzież u kogoś w domu oznacza, że Twoje relacje z ludźmi ulegną pogorszeniu. 

Kradzież kwiatów jest symbolem dobrych intencji, które doprowadzą Cię do złego czynu. Kradzież butów oznacza poczucie winy z powodu jakiegoś czynu. Kradzież samochodu zwiastuje jakąś wielką stratę. Kradzież złota to znak, że otrzymasz złe wiadomości. Kradzieży w sklepie wróży utratę dobrego imienia. Kradzież ubrań to potrzeba posiadania jak największej liczby dóbr i materialistyczne podejście do wielu spraw.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Bartek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Śniło mi się że byłem młodszy i ukradłem batonik ze sklepu


x